Wirtualna Polska

Planujesz korektę nosa? Sprawdź, które gwiazdy już to zrobiły. Zobacz zdjęcia przed i po – robią wrażenie!

Planujesz korektę nosa? Sprawdź, które gwiazdy już to zrobiły. Zobacz zdjęcia przed i po – robią wrażenie!

Operacje plastyczne nosa gwiazd

Gwiazdy z branży rozrywkowej często dążą do osiągnięcia idealnego wyglądu, co prowadzi do podejmowania drastycznych decyzji, takich jak operacje plastyczne. Jednym z najbardziej popularnych zabiegów jest korekta nosa. Wielu celebrytów nie przyznaje się do wizyt u chirurga plastycznego, jednak różnice w ich wyglądzie są często widoczne gołym okiem. Przedstawiamy najbardziej spektakularne metamorfozy.

Wirtualna Polska

Chirurgia plastyczna została stworzona w celu ulepszania natury i poprawiania wyglądu. Mimo że w świecie show-biznesu coraz częściej można zaobserwować przykłady nadmiernego stosowania operacji plastycznych, które prowadzą do szpecenia, istnieją również gwiazdy, które zawdzięczają swoje piękne rysy twarzy, zwłaszcza idealnie wyprofilowany nos, właśnie temu rodzajowi zabiegów. Korekta nosa jest jedną z najpopularniejszych operacji plastycznych w Hollywood. Aby się o tym przekonać, wystarczy porównać zdjęcia niektórych gwiazd z młodości z ich obecnymi wizerunkami. Wiele osób ze świata show-biznesu otwarcie przyznaje się do przeprowadzenia operacji nosa, tak jak na przykład Cameron Diaz, która twierdzi, że w jej przypadku było to podyktowane względami zdrowotnymi. Również w Polsce nie brakuje gwiazd, które otwarcie przyznały się do poprawiania swojego wyglądu przy pomocy skalpela: Maja Frykowska, Eliza Trybała czy Kasia Klich to tylko niektóre z nich.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W Hollywood od wielu lat panuje kult młodości i pięknego ciała. Pomimo tego, że wiele gwiazd niechętnie opowiada o swoich zabiegach lub nawet zaprzecza korzystaniu z usług chirurga plastyka, ich wygląd często mówi sam za siebie. Możemy więc tylko domyślać się, jakim zabiegom i operacjom się poddały.

Dzięki pracy profesjonalistów, wielu celebrytów przeszło spektakularne metamorfozy i stało się obiektem licznych zachwytów.

Aby dowiedzieć się więcej o medycznych szczegółach takich zabiegów, porozmawialiśmy z doktorem chirurgiem plastykiem Maciejem Charazińskim, ekspertem z warszawskiej Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Promedion, który specjalizuje się w operacjach plastycznych nosa i jest ulubieńcem gwiazd:

 

Krzywy, garbaty czy orli nos możemy zmienić na klasyczny, o regularnym kształcie, dzięki operacji plastycznej. Zdarza się, że oprócz problemu estetycznego u pacjentów występuje skrzywiona przegroda nosowa i kłopoty z oddychaniem. Te dwa elementy można połączyć w trakcie jednej operacji. Nos jest bardzo złożoną strukturą, zbudowaną z niezwykle delikatnych chrząstek i kości, na które nałożona jest skóra. W trakcie operacji modyfikowany jest właśnie ten szkielet. Jest to operacja o charakterze otwartym, co pozwala chirurgowi zobaczyć wszystkie struktury. Czasami niektóre fragmenty trzeba wyciąć, a czasami coś dodać lub przesunąć. Materiałem zastępczym jest chrząstka z przegrody nosowej. Cały proces gojenia się skóry po zabiegu trwa minimum pół roku, a czasem nawet rok. Operacja nosa wymaga niesamowitej precyzji, dlatego zajmuje się nią tylko 30 proc. chirurgów – powiedział dr Maciej Charaziński chirurg plastyk z Kliniki Promedion – klinikapromedion.pl

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć gwiazd przed i po, które są dowodem na to, że medycyna estetyczna, zgodnie ze swoimi założeniami, może poprawić urodę, szczególnie jeśli chodzi o nos.

Zobacz: Natalia Siwiec miała operację plastyczną? Na jej twarzy zaszła spora zmiana! Porównajcie te dwa zdjęcia

Zobacz: Marina Łuczenko przeszła operację plastyczną? Zdjęcie z dzieciństwa obnażyło całą prawdę

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska wygląda tak pięknie, że zarzucili jej operację plastyczną. Wszystko przez ostatnie zdjęcie


Eliza Trybała – operacja plastyczna nosa

Eliza Trybała – operacja plastyczna nosa

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Maja Frykowska – operacja plastyczna nosa

Maja Frykowska – operacja plastyczna nosa

Kasia Klich – operacja plastyczna nosa

Kasia Klich – operacja plastyczna nosa

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×