Operacje plastyczne gwiazd: Które gwiazdy zoperowały sobie nos? Zobacz zdjęcia przed i po – robią wrażenie!

Operacje plastyczne nosa gwiazd

Operacje plastyczne nosa gwiazd

Gwiazdy w pogoni za idealnym wyglądem są gotowe do wielkich zmian. Jedną z najczęstszych operacji plastycznych jest korekta nosa. Większość celebrytek nie przyznaje się do wizyt u chirurga plastycznego, choć potężną różnicę widać gołym okiem. Oto najbardziej spektakularne metamorfozy.

Chirurgia plastyczna powstała po to, by ulepszać naturę i poprawiać wygląd. I choć w świecie show-biznesu coraz więcej jest przykładów na to, że operacje plastyczne stosowane w nadmiarze szpecą, to są gwiazdy, które zawdzięczają im piękne rysy twarzy, najczęściej idealnie wyprofilowany nos. Korekta nosa to jedna z najpopularniejszych operacji plastycznych w Hollywood. By się o tym przekonać wystarczy porównać zdjęcia niektórych gwiazd z młodości z obecnymi. Wielu celebrytów otwarcie przyznaje się do operacji nosa, tak jak np. Cameron Diaz, która twierdzi, że w jej przypadku było to podyktowane względami zdrowotnymi. Również w Polsce nie brakuje gwiazd, które otwarcie przyznały się do poprawiania swojego wyglądu przy pomocy skalpela: Maja Frykowska, Eliza Trybała czy Kasia Klich to tylko kilka z nich.

W Hollywood od lat panuje kult młodości i pięknego ciała. Niezależnie od tego, że wiele gwiazd niechętnie opowiada o swoich zabiegach lub nawet zaprzecza korzystaniu z usług chirurga plastyka, to ich wygląd mówi sam za siebie. Możemy więc tylko domyślać się, jakim zabiegom i operacjom się poddały.

Pod okiem profesjonalistów wielu celebrytów przeszło spektakularne metamorfozy i stało się obiektem licznych zachwytów.

O medycznych szczegółach takich zabiegów porozmawialiśmy z doktorem chirurgiem plastykiem Maciejem Charazińskim ekspertem z warszawskiej Kliniki Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Promedion, który jest wybitnym specjalistą w kwestii operacji plastycznych nosa i ulubieńcem gwiazd:

Krzywy, garbaty czy orli nos możemy zmienić na klasyczny, o regularnym kształcie, dzięki operacji plastycznej. Zdarza się, że oprócz problemu estetycznego u pacjentów występuje skrzywiona przegroda nosowa i kłopoty z oddychaniem. Te dwa elementy można połączyć w trakcie jednej operacji. Nos jest bardzo złożoną strukturą, zbudowaną z niezwykle delikatnych chrząstek i kości, na które nałożona jest skóra. W trakcie operacji modyfikowany jest właśnie ten szkielet. Jest to operacja o charakterze otwartym, co pozwala chirurgowi zobaczyć wszystkie struktury. Czasami niektóre fragmenty trzeba wyciąć, a czasami coś dodać lub przesunąć. Materiałem zastępczym jest chrząstka z przegrody nosowej. Cały proces gojenia się skóry po zabiegu trwa minimum pół roku, a czasem nawet rok. Operacja nosa wymaga niesamowitej precyzji, dlatego zajmuje się nią tylko 30 proc. chirurgów – powiedział dr Maciej Charaziński chirurg plastyk z Kliniki Promedion – klinikapromedion.pl

Zobaczcie zdjęcia gwiazd przed i po, które są dowodem na to, że medycyna estetyczna, zgodnie ze swoimi założeniami, może poprawić urodę, szczególnie jeśli chodzi o nos.

Zobacz: Natalia Siwiec miała operację plastyczną? Na jej twarzy zaszła spora zmiana! Porównajcie te dwa zdjęcia

Zobacz: Marina Łuczenko przeszła operację plastyczną? Zdjęcie z dzieciństwa obnażyło całą prawdę

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska wygląda tak pięknie, że zarzucili jej operację plastyczną. Wszystko przez ostatnie zdjęcie


Eliza Trybała – operacja plastyczna nosa

Eliza Trybała – operacja plastyczna nosa

Maja Frykowska – operacja plastyczna nosa

Maja Frykowska – operacja plastyczna nosa

Kasia Klich – operacja plastyczna nosa

Kasia Klich – operacja plastyczna nosa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×