Gwiazdy na świątecznej imprezie u Przetakiewicz i Rooyensa: Lewandowscy, Woźniak-Starak, Woliński

Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz

Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz

Gwiazdy na świątecznej imprezie u Joanny Przetakiewicz: Anna i Robert Lewandowscy, Agnieszka Woźniak-Starak, Dawid Woliński. Zdjęcia.

Joanna Przetkiewicz wcale nie ukrywa, że kocha życie towarzyskie. Tradycją stało się dla niej organizowanie wieczerzy wigilijnej. Naszej reporterce zdradziła, jak zabierze się do tego w drugim roku pandemii, żeby wszyscy przybyli byli bezpieczni. Po pierwsze gotowaniem zajęła się jej mama.

Bardzo tradycyjnie – tak jak co roku – z rodziną. Nasza tradycja nie ewoluuje, ani się nie zmienia. Ponieważ zawsze moja mama robi wspaniałe pierogi ze słodką kapustą, robi barszcz na suszonych grzybach, bigos. Rybę faszerowaną, rybę po grecku, makowiec, który kocham. I naszym nowym deserem jest kawa z koglem-moglem. Święta są u nas szalenie tradycyjnie i to się nie zmienia.

Przy wigilijnym stole zabrakło niestety syna Joanny, 30-letniego Filipa, który w tym czasie był na drugim końcu świata:

Filip, który mieszka w Stanach, jest w tej chwili w Indiach. Rozwija swoją firmę, byłam z nim niedawno w Portugalii, był ze mną w Londynie, ale niestety świąt razem nie spędzimy. Spędzimy je w zdecydowanie mniejszym gronie, ale z drugiej strony 22 grudnia, 2 dni przed prawdziwą Wigilią, robię Wigilię dla przyjaciół.

Przetakiewicz zadbała o odpowiednią ochronę dla uczestników kolacji:

Długo się zastanawiałam, czy tego nie odwołać, ale robię to w najbezpieczniejszy sposób, mianowicie taki, że każdy gość, który przychodzi na taką Wigilię, będzie miał przed wejściem przeprowadzony test na COVID w specjalnym, przeznaczonym do tego pomieszczeniu. To będzie całkowicie dla wszystkich bezpieczne. Zbieram najbliższych przyjaciół, moich synów i ich przyjaciół i robię taką gwiazdkę z Mikołajem.

25 grudnia na Instagramie Joanny Przetakiewicz wylądowały zdjęcia z przyjęcia świątecznego. Kto się pojawił?

Gwiazdy na świąteczne imprezie u Joanny Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz podzieliła się w sieci zdjęciami ze świątecznego przyjęcia. Nie ukrywała w poście, że kocha spotkania z przyjaciółmi.

Najlepsze życie to życie towarzyskie. Kocham. Z tego powodu mogę zarwać niejedną noc, tańczyć na stole, planować i organizować wszystko tygodniami. Mieć wspaniałych ludzi wokół siebie to jest wielkie SZCZĘŚCIE. Nie wyobrażam sobie bez Was życia. Dziękuję za nasze wszystkie wspólne chwile, za czas razem. Jesteście najlepsi – zaczęła wpis.

Następnie podkreśliła, że impreza była bardzo udana i podziękowała gościom za przybycie.

Nasze JRR CHRISTMAS PARTY to był szał i obłęd. Ugoszczenie Was wszystkich to wymarzony prezent na święta. W końcu mogliśmy nacieszyć się sobą. Takich okazji jest coraz mniej, a tęsknimy za tym za luzem, zabawą, rozmową.
Dziękuję, że byliście.

Na koniec, żeby uprzedzić zaniepokojonych internautów, poinformowała, że goście zostali poddani badaniom na obecność koronawirusa.

PS Przed naszą towarzyską wigilią wszyscy goście zostali na miejscu poddani testom na COVID dla bezpieczeństwa i komfortu wspólnego świętowania.

Wśród gości wypatrzyliśmy między innymi Anię i Roberta Lewandowskich, Agnieszkę Woźniak-Stark i Dawida Wolińskiego. Zajrzycie do naszej galerii. Autorem zdjęć jest AleksanderAs.pl.


Anna i Robert Lewandowscy - Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz

Anna i Robert Lewandowscy - Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz

Agnieszka Woźniak-Starak - Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz

Agnieszka Woźniak-Starak - Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz

Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz

Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz

Komentarze

 • Wiola pisze:

  Pani Joasiu jest Pani piękna i cudowna.Przyciąga Pani cudownych ludzi.❤️❤️🥰🥰

 • Gość pisze:

  Pani Joanno za mocne brwi i usta ten makijaz nie dla pani.

 • Gość pisze:

  Ale wy jesteście głupi tu piszący oprócz mnie oczywiście.Bogaci są to się bawią słusznie ktoś tu napisał że jest dziś ,a jutra może już nie być

 • Gość Marek pisze:

  Wstyd mi za te niepochlebne komentarze a przeciez sa Swieta

 • Gośćżyczliwa pisze:

  Do gość: żenująca jesteś . „Pilnuj swojego nosa a nie czyjego prosa.”

 • Gość pisze:

  Tak kogos to boli że o 6:45 już słał komentarze. To naprawdę niezdrowe wylewać jad i zazdrość w Swięta Bożego Narodzenia o tej porze. Bardzo go to musi uwierać jak ktoś jest zadowolony i szczęśliwy

 • Gość pisze:

  Kto bogatemu zabroni 🤣czytam, że mama szykuje tradycyjną wigilię, fajnie. Pewnie to spotkanie z „przyjaciółmi „dwa dni przed wigilią jest przygotowane przez jakąś firmę cateringową. Tak można szaleć 🙄snobistyczne to trochę

  • Gość Rita pisze:

   I co z tego ja tez wigilie kupiłam w sklepie matole zawistny polski

  • Gość pisze:

   Jest taki jeden na górze Pan Bóg. On może w jednej chwili zabronić. Kto to wymyślił” Kto bogatemu zabroni”? Ignorancja i pycha używanie tego typu określeń.

 • Nina Domini pisze:

  Pieknie ozdobiona choinka.

 • Gość Babcia pisze:

  Do kobieta zamożna.Gdyby wiedziała Pani więcej o Joannie to tego by nie pisała.Prosze sprawdzić komu pomaga,bo pomaga i to intensywnie.To nie Rozenkowa.Kobieta miła,grzeczna ,która pomoże potrzebującym.Ze lubi luksus jej sprawa,krzywdy nikomu nie robi.

 • Obiektywna pisze:

  Panie Lewandowski, nie wstyd Panu robić foto z tą grupą patoli, dziewek i różnych maści typków. Miej Pan godność sportowca

 • Gość pisze:

  Dziwne że ta kobieta zostaję na dłużej przy bogatych przed kulczykiem nikt jej nie znal

 • Gość126 pisze:

  Coś niedobrego się zadziało z brwiami pani Joanny.

 • Spox Gość pisze:

  Nie boli.Wchodzę, bo mam nadzieję zobaczyć zdjęcia artystyczne, z pomysłem. A tu pycha i bezguście. Tak, żałuję swoich trzech minut.

 • Gość pisze:

  Ludzie, ta złość i zazdrość was pochłonie. Z okazji świąt życzę wiecej zyczliwości, zajęcia się swoim życiem, a jak was boli zycie innych to się tym nie interesujcie🙂

 • Gość pisze:

  I oczywiście musiał być fotograf, najpierw ustawił ją Kulczyk teraz nowe nazwiska umie modystka to robić napisz kobito po polsku, a nie po angielsku chyba że liczysz na rozgłos w Paryżu i Rzymie, a nuż mnie zatrudnią jako krawcową

  • VIOLCIA pisze:

   Bardzo fajna tradycha.kiedys my też spotykaliśmy się ze swoim tiwarzystwem na tzw.SLEDZIKA…..TERAZ LUDZIE BOJA SIE KOGOKOLWIEK ZAPROSIC DO DOMU.SWIWTNY POMYSŁ BARDZO MI SIE TO PODOBA.POZDRAWIAM ROCZNIK 1964 🌲🌲🥰❤❤❤

 • Gość pisze:

  Błazenada i sztuczne uśmiechy.

 • Zenek pisze:

  Peruki, doczepy, botoksy, kwasy, photoshopy itd. Farbowani i sztuczni…. Bo im się tak podoba 😉

 • GośćTrytpn pisze:

  Nowobogacka chamota.Komu chcą imponować? Chyba sobie na wzajem.Rzygi niepogryzione

 • Gość pisze:

  Polska celebrycka wiocha. Prztakiewiczowej tym razem nie wypadł sutek, może i lepiej. Blichtr, kicz i żenada nowobogackich

  • GośćMaryla pisze:

   Zazdrość cię zżera ! Może to i dobrze , bo jest nadzieja , że cię zeżre i znikniesz łajzo . Żałosny jesteś.

 • Gość pisze:

  Fajnie może to i szczera przyjaźń, chciałabym w to wierzyć, ale po co to publicznie pokazywać? Czemu miałoby to służyć?

 • Gość pisze:

  Współczuję Lewandowskiemu ze musiał uczestniczyć w tym targowisku pustoducha. Pełnią szczęścia tańczyć na stole, biedni ludzie.

  • Gość pisze:

   Czemu współczuję,przecież bierze w tym udział świadomie i jak widać dobrze się bawi..

 • Gość pisze:

  Ja również myślałam , że Lewandowski jest facetem na poziomie, zmienilam zdanie, biega z Anką po chałupach, wstyd, bo nej nie wspomnę, ona ma pół Polski przyjaciółek, żenujący są obydoje

  • Gośćżyczliwa pisze:

   Do gość: żenująca jesteś . „Pilnuj swojego nosa a nie czyjego prosa.”