Syn Joanny Przetakiewicz gwiazdą w AMERYKAŃSKICH mediach: „Billion dollar baby”. 30-letni Filip osiągnął ogromny sukces

Joanna Przetakiewicz podzieliła się na Instagramie dobrą nowiną. Jeden z jej synów został doceniony w USA. Jego osiągnięcia są naprawdę imponujące!

Joanna Przetakiewicz (53 l.) to projektantka mody i businesswoman. Pracuje obecnie jako dyrektor kreatywna prestiżowego domu mody La Mania. Projektantka ma trzech synów – Alexa, Filipa i Jakuba. Dotychczas najbardziej rozpoznawalny z nich był Aleksander, czyli najstarszy syn. Mężczyzna wielokrotnie wypowiadał się na temat relacji z matką.

Ja zawsze uważałem, że mama jest osobą, która pomimo swojego wieku przeskoczyłaby większość 18-latek. To jest osoba niesamowicie nowoczesna, świadoma, z dużym dystansem do życia. Kochająca życie i ludzi, to są te cechy, które nam wpajała i którymi ja staram się emanować. Mamy bardzo przyjacielską relację, na pewno nie taką ortodoksyjną – mama syn, ale nie wyobrażam sobie, żeby to było jakkolwiek inaczej – szczerze wyznał w jednym z wywiadów prasowych.

Na dobre relacje z matką nie powinni też narzekać pozostali bracia. Ich mama publicznie pochwaliła się nowymi sukcesami innego z synów – oj, robi zawrotną karierę w USA!

Kariera syna Joanny Przetakiewicz. Czym zajmuje się Filip?

Projektantka mody zamieściła na Instagramie kilka zdjęć 30-letniego Filipa. Syn gwiazdy, jak się okazuje, prowadzi firmę MATI, która została dostrzeżona w Stanach Zjednoczonych.

Synku, jestem z Ciebie NIESAMOWICIE dumna! Cała nasza rodzina! Twoi bracia – starszy Aleksander i młodszy Jakub. Babcia. Tata. Rinke i wszyscy przyjaciele. Radość nie z tej ziemi. Kosmos! – dumna matka rozpoczęła wpis.

W dalszej części posta wyjawiła więcej szczegółów odnośnie sukcesu swojej pociechy.

Mój syn Filip (30 lat) został właśnie uznany przez amerykański Forbes jako założyciel start-upa nazywanego UNICORN, czyli jednorożca w biznesie. Jego firma MATI – za wschodzącą gwiazdę rynku. Jestem taka szczęśliwa, kochanie! – dodała.

Na zakończenie przyznała, że syn osiągnął to poprzez swoją ciężką pracę i przykładanie się do edukacji.

Osiągnąłeś to nauką i niesamowitą pracą 7 dni w tygodniu, 16 godzin na dobę. Od 15 roku życia. Ogromną ambicją i wiarą w siebie. Wizją, którą miałeś od lat. On też byłby z Ciebie bardzo dumny. Wiesz, kto. BRAWOOOOO – podsumowała.

Do czułych gratulacji przyłączyła się cała śmietanka towarzyska polskiego show-biznesu!

  • Rewelacja!!! Brawo!!!! – napisała Ewa Chodakowska.

  • Gratulacje!!!  – dodała Marcelina Zawadzka.
  • Brawo, Joasiu i Filipie! To jest prawdziwa duma i satysfakcja – wtórowała Anna Kalczyńska.

My również dołączamy do gratulacji dla Filipa i jego mamy. Życzymy przy tym dalszych sukcesów na polu zawodowym i osobistym! Amerykański dwutygodnik Forbes to najpewniej najbardziej prestiżowe pismo biznesowe świata. Dziennikarze magazynu opracowują m.in. listy najbogatszych ludzi i spółek całego globu. Znalezienie się w takim zestawienie to duża nobilitacja dla każdego człowieka biznesu.

Firma Filipa – jak podaje mamstartup.pl – zajmuje się rozwiązywaniem problemów weryfikacji tożsamości online przez agregację wielu danych. Działalność przedsiębiorstwa koncentruje się na krajach Ameryki Łacińskiej.


Zdjęcie z Instagrama Joanny Przetakiewicz

Zdjęcie z Instagrama Joanny Przetakiewicz

Zdjęcie z Instagrama Joanny Przetakiewicz

Zdjęcie z Instagrama Joanny Przetakiewicz

Zdjęcie z Instagrama Joanny Przetakiewicz

Zdjęcie z Instagrama Joanny Przetakiewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×