Gwiazdy „DDTVN”: Agnieszka Woźniak-Starak, Magda Gessler, Tomasz Kot, Wojciech Malajkat, Kombi [ZDJĘCIA]

Dzień Dobry TVN: gwiazdy niedzielnego wydania

Dzień Dobry TVN: gwiazdy niedzielnego wydania

Gwiazdy niedzielnego Dzień Dobry TVN. W tym wydaniu nie zabrakło największych sław. Jak się zaprezentowały? Mamy ich zdjęcia. 

Program Dzień Dobry TVN zadebiutował na antenie w 2005 roku. Przez lata przewinął się przez niego tabun zdolnych dziennikarzy. Dziś wśród współprowadzących znajdują się następujące duety: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Filip ChajzerPaulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek.

W ostatnim czasie najwięcej zamieszania narobił Filip, który przed jednym z wydań wdepnął w kieliszek i mimo tego poszedł do pracy. Już na wizji źle się poczuł. Niezbędne było opuszczenie przez niego studia i poddanie się operacji.

Wczoraj wieczorem piłem w łóżku lampkę białego wina (…).  Rozsądek oczywiście wskazywałby na odstawienie pustego kieliszka na stolik obok łóżka, ale Filip to Filip. Kto ma dziecko o tym imieniu wie wszystko. Zawsze musi pod prąd. Kieliszek stawiam na podłodze. I tu zaczyna się story. O świcie dzwoni budzik. Wstaję lewą nogą. I właśnie ta noga ląduje prosto w kieliszku. (…) Na adrenalinie wyciągam szkło ze stopy. Drę prześcieradło i tamuję krwotok. Kurs pierwszej pomocy wreszcie się do czegoś przydał – pisał w sieci o krwawym wypadku.

Dzień Dobry TVN: gwiazdy niedzielnego wydania

Dzisiejsze, niedzielne wydanie śniadaniówki poprowadziły Ewa i Agnieszka. Zaprosiły do programu całą plejadę ciekawych gwiazd. Wśród nich: Magda Gessler, Tomasz Kot, zespół Kombi, Wojciech Malajkat, Magdalena Zawadzka. Ich zdjęcia zamieściliśmy w albumie pod artykułem. Dodatkowo znalazło się tam dzisiejsze ujęcie Woźniak-Starak.

Która z gwiazd zaprezentowała dzisiaj najlepszy look?

Magda Gessler na wizji przekazała dobrą nowinę

Gessler, która gościła dziś w programie, na wizji podzieliła się z widzami dobrą nowiną. Po raz trzeci zostanie babcią! Tym razem urodzi żona jej syna, Tadeusza – Małgorzata.

Największa radość. To jest niewiarygodne, zawsze o tym marzyłam, ale po cichu. Nigdy nie mówiłam głośno, żeby dzieci się nie stresowały. I jedno i drugie. Syn będzie niedługo tatą. A ja mam w sumie już niedługo troje wnucząt – pochwaliła się.

Więcej przeczytacie o tym tutaj.


Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy DDTVN

Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy DDTVN

Magda Gessler - gwiazdy DDTVN

Magda Gessler - gwiazdy DDTVN

Tomasz Kot - gwiazdy DDTVN

Tomasz Kot - gwiazdy DDTVN

Komentarze

 • Aga pisze:

  Kombii, nie Kombi.

 • Gość pisze:

  Pani Zawadzka zawsze wyglądała z klasą ,a teraz jak kobieta z bazaru.Coś mi się wydaje że na stare lata dziwaczeje.Starość jest okropna !!!!

 • Gość pisze:

  Pani Zawadzka, z całym szacunkiem, też dziwacznie i groteskowo.

 • Gość dowolny pisze:

  P. Gessler wygląda jak karykatura jakieś postaci. Jej głowa to 40% całości, ta „wełna” z okropnymi opaskami podtrzymującymi te peruki jest OKROPNA !!! czy tej babie nie ma kto doradzić czy jest taka głupia aczkolwiek pewna siebie, wierząca, że wygląda fajnie. Ona jest tak walnięta, że gorzej nie może być. Dla mnie to jest idiotka 🙈

 • Qbc pisze:

  To oznacza że Chajzer nie umył zębów przed zaśnięciem , bo skoro po wstaniu z łóżka natknął się na stojąca „lampkę „..

 • GośćJula pisze:

  Gratulacje Pani Magdo

 • Gość pisze:

  Magda wygląda śmiesznie w tych białych sandałkach cały rok.

  • Gość pisze:

   Dokładnie. Niby ma swój styl, ale wygląda już groteskowo. Za dużo wszystkiego, włosów, kolorow, wzorów, falbanek

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×