Grzegorz Hyży wrócił po długiej przerwie: „Nowy ja”. Trochę mu się schudło

Grzegorz Hyży

Grzegorz Hyży

Grzegorz Hyży po długiej przerwie od social mediów wrócił na Instagrama. Dodał nowe zdjęcie, a internauci twierdzą, że schudł. Co na to muzyk?

Grzegorz Hyży jakiś czas temu usunął wszystkie posty na Instagramie. Nie umknęło to uwadze fanów, którzy zaczęli się niepokoić o swojego idola. By ich uspokoić, piosenkarz na ten temat wypowiedział się w RMF FM. Powiedział, że nic złego się nie wydarzyło, potrzebuje jedynie chwilowej przerwy od social mediów:

Dziękuję bardzo, że się niepokoicie. Ale u mnie wszystko dobrze, nic wielkiego się nie zdarzyło. Odpoczywam od wszelkiego rodzaju social mediów. Zajmuje się rodzinką, cieszę się czasem z nimi – mówił Grzegorz Hyży.

Chociaż artysta zawiesił swoją działalność w sieci, na taki krok nie zdecydowała się jego żona, Agnieszka. Kilka miesięcy temu to właśnie ona opublikowała wpis, w którym skomentowała decyzję męża:

Ten Pan ze zdjęcia „zniknął” jakiś czas temu, na próżno szukać jego nowych zdjęć i świeżych informacji. To nasze ostatnie wspólne zdjęcie, zrobione dokładnie rok temu podczas @polsatsuperhitfestiwal. Ale czasu nie zatrzymał…. i nadszedł dzień Jego kolejnych urodzin.

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Grzegorz Hyży wraca na Instagram. Pochwalił się metamorfozą

Po wielomiesięcznej nieobecności Grzegorz Hyży wraca na Instagram. Dodał zdjęcie, na którym pozuje bokiem do obiektywu. Ma na sobie eleganckie ubrania — koszulę z długim rękawem, spodnie, buty i różowe skarpetki. Swoją aktywność skomentował krótko, m.in. hasztagiem „nowy ja”.

Cześć. Witam ponownie. #helloagain #imback #newme #happy

Internauci w komentarzach zachwycają się nowym postem. Piszą, że powrót muzyka do social mediów jest dla nich przyjemną niespodzianką:

  • Jaka miła niespodzianka w ten ponury wieczór! Dziękuję bardzo.
  • Nareszcie! Dobrze Cię widzieć.
  • Co za niespodzianka na koniec dnia, czad!! Świetnie wyglądasz.

Jedna z fanek artysty zauważyła, że Grzegorz Hyży schudł:

Witamy. Chyba schudłeś? Pozytywnie.

Hyży nie pozostawił jej wpisu bez reakcji. Krótko na niego odpowiedział:

Troszeczkę.

Nie da się ukryć, że Grzegorz prezentuje się fenomenalnie. Też tak uważacie?


Grzegorz Hyży o swojej metamorfozie

Grzegorz Hyży o swojej metamorfozie

Grzegorz Hyży wrócił na Instagram

Grzegorz Hyży wrócił na Instagram

Sylwester TVN 2019 - Grzegorz Hyży

Sylwester TVN 2019 - Grzegorz Hyży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×