Szukaj

Agnieszka Hyży przerywa milczenie za męża i komentuje jego zniknięcie. „To nasze ostatnie wspólne zdjęcie”

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży

Agnieszka Hyży na Instagramie opublikowała zdjęcie z mężem, Grzegorzem. Złożyła mu życzenia urodzinowe i skomentowała jego nieobecność w social mediach. 

Grzegorz Hyży, chociaż ma konto na Instagramie, usunął z niego wszystkie posty. Nie umknęło to uwadze fanów, którzy zaczęli się niepokoić o swojego idola. Piosenkarz w rozmowie z RMF FM powiedział, że robi sobie przerwę od social mediów:

Dziękuję bardzo, że się niepokoicie. Ale u mnie wszystko dobrze, nic wielkiego się nie zdarzyło. Odpoczywam od wszelkiego rodzaju social mediów. Zajmuje się rodzinką, cieszę się czasem z nimi – mówił Grzegorz Hyży.

Agnieszka Hyży komentuje nieobecność Grzegorza na Instagramie

Chociaż Grzegorz zawiesił swoją działalność w sieci, na taki krok nie zdecydowała się jego żona, Agnieszka Hyży. Co jakiś czas publikuje posty, jak ten, który pojawił się w sieci w środę.

Dziennikarka chciała 33. urodziny męża, dlatego opublikowała ich wspólne zdjęcie. W opisie odniosła się do braku aktywności w sieci piosenkarza:

Ten Pan ze zdjęcia „zniknął” jakiś czas temu, na próżno szukać jego nowych zdjęć i świeżych informacji. To nasze ostatnie wspólne zdjęcie, zrobione dokładnie rok temu podczas @polsatsuperhitfestiwal. Ale czasu nie zatrzymał…. i nadszedł dzień Jego kolejnych urodzin.

Podkreśliła, że chociaż przez lata spędzali ten dzień w Sopocie, dziś będzie inaczej:

Od kiedy go znam urodzinowe sto lat śpiewaliśmy mu w Sopocie podczas festiwalu. Dziś będzie inaczej.

Nie zabrało też urodzinowych życzeń:

Ale dobrych życzeń nigdy mało i jak nigdy potrzebuje On Waszych pozytywnych myśli. Jak w Jego piosenkach niech wszystko, co złe trwa tylko „na chwilę”, niech koleiny rok składa się tylko z dobrych „momentów”, a życie nawet jeśli bywa „pod wiatr” przynosi lepsze jutro bo „to jeszcze nie koniec”. Czasami jedno spojrzenie mówi więcej niż tysiąc słów.

View this post on Instagram

????‍❤️‍????Ten Pan ze zdjęcia „zniknął” jakiś czas temu, na próżno szukać jego nowych zdjęć i świeżych informacji????‍♀️. To nasze ostatnie wspólne zdjęcie, zrobione dokładnie rok temu podczas @polsatsuperhitfestiwal Ale czasu nie zatrzymał…. i nadszedł dzień Jego kolejnych urodzin ????????. Od kiedy go znam urodzinowe sto lat śpiewaliśmy mu w Sopocie podczas festiwalu. Dziś będzie inaczej. *** Ale dobrych życzeń nigdy mało i jak nigdy potrzebuje On Waszych pozytywnych myśli. Jak w Jego piosenkach niech wszystko, co złe trwa tylko „na chwilę”, niech koleiny rok składa się tylko z dobrych „momentów”, a życie nawet jeśli bywa „pod wiatr” przynosi lepsze jutro bo „to jeszcze nie koniec”❤️???????? Czasami jedno spojrzenie mówi więcej niż tysiąc słów ???????? ______________________________________________________________#ktos #ma #dzisiaj #urodziny #happy #birthday #husband #husbandandwife #love #grzegorzhyży

A post shared by Agnieszka Hyży (@agnieszka_hyzy) on

Internauci w komentarzach składają piosenkarzowi życzenia. Piszą, by myślał pozytywnie:

  • O tak! A w tym spojrzeniu widać miłość. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
  • Samych pozytywnych myśli. Dużo zdrowia.
  • „O Pani” jesteście piękni. Sto lat dla Pana Grześka.

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do wpisów. Wszystkiego najlepszego.


Agnieszka Hyży świętuje urodziny Grzegorza

Agnieszka Hyży świętuje urodziny Grzegorza

Agnieszka i Grzegorz Hyży – święta Bożego Narodzenia 2019

Agnieszka i Grzegorz Hyży – święta Bożego Narodzenia 2019

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują czwartą rocznicę swojego ślubu

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują czwartą rocznicę swojego ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×