Szukaj

Menadżer wspomina pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Fani odpowiadają zdjęciami z cmentarza. „Musiałam tu przyjechać”

Krzysztof Krawczyk grób

Krzysztof Krawczyk grób

Tydzień temu odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Andrzej Kosmala z tej okazji opublikował serię poruszających zdjęć. Fani odpowiedzieli prywatnymi fotografiami, które zrobili 18 kwietnia na cmentarzu. To, co tam się dzieje, przechodzi najśmielsze oczekiwania.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia. Do ostatnich chwil czuwała nad Krzysztofem jego kochająca żona Ewa, z którą spędził ponad 40 lat. O wszystkim fanów poinformował jego menadżer Andrzej Kosmala. Opublikował w sieci krótki wpis, pod którym natychmiast zaczęły pojawiać się kondolencje.

Pogrzeb muzyka odbył się 10 kwietnia. Ze względu na pandemię koronawirusa lista żałobników, którzy weszli do świątyni, została ograniczona do 75 najbliższych osób. Nie przeszkodziło to jednak w tym, by przed katedrą zgromadziły się tłumy wielbicieli. Wszyscy chcieli po raz ostatni oddać hołd swojemu idolowi. Podobnie było również na cmentarzu w Grotnikach, gdzie spoczęła trumna z ciałem artysty.

Grób Krzysztofa Krawczyka tydzień po śmierci. Jak wygląda?

Pogrzeb Krawczyka odbył się w bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi pod przewodnictwem biskupa Antoniego Długosza. Bliscy nadal rozpamiętują to, co działo się w trakcie mszy oraz na cmentarzu.

Andrzej Kosmala po tygodniu od ceremonii postanowił opublikować na Facebooku kilka fotografii z tego dnia. Pod zdjęciami natychmiast zaroiło się od komentarzy fanów twórczości Krawczyka. Wielu z nich wyznało, że przemierzyło setki kilometrów, aby zapalić symboliczny znicz. To, co uwiecznili na zdjęciach, odbiera mowę.

Menadżer Krawczyka galerię opatrzył krótkim komentarzem:

Tydzień temu pożegnaliśmy Krzysztofa Krawczyka.

Tydzień temu pożegnaliśmy Krzysztofa Krawczyka

Posted by Andrzej Kosmala on Sunday, April 18, 2021

Fani gwiazdy hitu Bo jesteś Ty nie mogą poradzić sobie z tą olbrzymią stratą. Kilka wielbicielek w niedzielne popołudnie wybrało się na cmentarz w Grotnikach. Swoją wizytę uwieczniły na zdjęciach, które opublikowały pod wpisem menadżera. Fotografiom towarzyszą przejmujące opisy, m.in.:

  • Musiałam tu przyjechać.
  • Moja mama dziś też była. Pojechała aż z Torunia.

Okazuje się, że grób Krzysztofa Krawczyka stale odwiedzają tłumy. W miejscu pochówku piosenkarza obecnie pali się kilkaset zniczy, a wśród wiązanek znaleźć można pamiątkowe fotografie.

W galerii możecie zobaczyć, co dzieje się obecnie na cmentarzu w Grotnikach.

Zobacz także: Z bratem Krawczyka jest bardzo źle. Ewa podzieliła się smutnymi szczegółami


Zdjęcia fanów wykonane przy grobie Krzysztofa Krawczyka

Zdjęcia fanów wykonane przy grobie Krzysztofa Krawczyka

Setki zniczy przy grobie Krzysztofa Krawczyka

Setki zniczy przy grobie Krzysztofa Krawczyka

Zdjęcia fanów wykonane przy grobie Krzysztofa Krawczyka

Zdjęcia fanów wykonane przy grobie Krzysztofa Krawczyka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×