Grażyna Szapołowska na wspólnym zdjęciu z córką i śliczną wnuczką. W tej rodzinie piękno zapisane jest w genach

Grażyna Szapołowska

Grażyna Szapołowska

Grażyna Szapołowska, podobnie jak spora grupa polskich gwiazd, pojawiła się wczoraj na obchodach 90-lecia miasta Jurata. Do nadmorskiego kurortu zabrała córkę i wnuczkę. Spójrzcie tylko, jakie są piękne.

Grażyna Szapołowska to aktorka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Od kilku dekad robi ogromną karierę zarówno w serialach, filmach jak i w teatrze. W dotychczasowej karierze stworzyła wiele bardzo ważnych kreacji. Fani pokochali ją wręcz za rolę Telimeny w filmie Pan Tadeusz. Idealnie wcieliła się w postać opisaną przez Adama Mickiewicza. Ta kreacja gwiazdy została doceniona nie tylko przez fanów, ale także krytyków filmowych. Za rolę odebrała Polską Nagrodę Filmową – Orła za najlepszą rolę kobiecą w 2000.

Wielka kariera w jej przypadku nie poszła w parze ze szczęściem w miłości. Na przestrzeni lat stworzyła kilka burzliwych związków. Jej pierwszym mężem był aktor Marek Lewandowski, z którym rozwiodła się po zaledwie kilku miesiącach wspólnego życia. Po raz drugi wyszła za mąż za Andrzeja Jungowskiego, z którym ma córkę Katarzynę. Ten związek również nie przetrwał próby czasu. Gwiazda zdecydowała się na trzeci ślub z dziennikarzem Pawłem Potoroczynem. Ostatnie małżeństwo Szapołowskiej również przeszło już do historii.

Grażyna Szapołowska z córką i wnuczką

Grażyna Szapołowska zdecydowanie idzie z duchem czasu. Aktorka podobnie jak młodsi koledzy z branży jest bardzo aktywna w social mediach. Aktorka publikuje tam zdjęcia, z których możemy dowiedzieć się o jej nowych zawodowych poczynaniach. Chętnie także wraca do dawnych lat i początków kariery scenicznej, a fani uwielbiają archiwalne kadry, które upublicznia. Ostatnio na jej profilu pojawił się kadr, na którym pozuje razem z córką i wnuczką.

Gwiazda pojawiła się wczoraj na obchodach 90-lecia kurortu Jurata. Do nadmorskiej miejscowości zjechała się cała plejada polskich gwiazd, a Szapołowska na wydarzenie postanowiła zabrać ukochaną córkę i piękną wnuczkę Karolinę Matej, która już kilka razy pokazywała się u boku sławnej babci.

Trzy pokolenia – podpisała zdjęcie.

Fani gwiazdy nie ukrywali zachwytu, jakie wywołał w nich ten kadr. Pod postem nie zabrakło komplementów.

 • Cudne zdjęcie. Wnuczka piękna i zdolna.
 • Piękne zdjęcie. Pani wnuczka ma piękny uśmiech.
 • Jesteście do siebie podobne.
 • Piękne jesteście kobietki.

Trzeba przyznać, że Grażyna Szapołowska przekazała dalszym pokoleniom przepiękne geny.


Grażyna Szapołowska z córką i wnuczką

Grażyna Szapołowska z córką i wnuczką

Grażyna Szapołowska z wnuczką

Fotografia: AKPA

Grażyna Szapołowska z wnuczką na okładce magazynu

Grażyna Szapołowska z wnuczką na okładce magazynu

Komentarze

 • Gość pisze:

  Stara ta Grażyna się zrobiła.Starość jest okropna

 • Gość pisze:

  Z tej trójki to pani Grażyna była kiedyś ładna!!!!

 • Gość pisze:

  Lubię panią Szapalowska , piękna kobieta I jej córka oraz śliczna wnuczka . Wszystkiego dobrego dla pięknych kobiet .

 • Gość pisze:

  Zwyczjne dziewczyny jakich wiele przestancie z tymi pięknosciami.Pani Grazyno z haluxami trzeba cos zrobic będą rosły z roku na rok coraz większe

 • Gość pisze:

  Taki live szału ni ma ale wnuki to wnuki a wiadomo źe wnuki są najpiekniejsze nie potrzebuje telefonu cw..ku mają kody na rękach nie wytrzymałbys z nią ani minuty ani sekundy i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×