Szukaj

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk w bikini chwali się brzuszkiem. Fani nie mogą oderwać wzroku od jej krągłości

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk spodziewa się pierwszego dziecka. Aktorka pochwaliła się zdjęciami zaokrąglonego brzuszka w bikini. Fani ruszyli z komplementami. Przyszła mama wygląda zjawiskowo.

Agnieszka Włodarczyk kilka tygodni temu zaskoczyła swoich fanów, ogłaszając, że spodziewa się dziecka. Aktorka pod koniec zeszłego roku wybrała się razem ze swoim ukochanym Robertem Karasiem na długie wakacje na wyspę Gili Air. Zakochani opublikowali mnóstwo zdjęć z egzotycznego wyjazdu, jednak nikt nie dostrzegł na nich powiększających się krągłości przyszłej mamy. Gwiazda bardzo umiejętnie kadrowała wszystkie ujęcia.

Tuż po powrocie do kraju szczęśliwa ulubienica widzów podzieliła się z fanami nowiną o ciąży. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje razem ze swoim partnerem, który czule obejmował jej sporych rozmiarów brzuszek. Od tamtej pory 40-latka nie tylko chętnie opowiada o ciąży, ale także publikuje kolejne kadry, na których możemy zobaczyć, jak zmienia się jej ciało.

Podczas walentynkowego koncertu dla TVP, w którym brała niedawno udział, włożyła kreację, która idealnie podkreśliła jej brzuszek.

Agnieszka Włodarczyk pokazała ciążowy brzuszek w bikini

Gwiazda niedawno wróciła z długiego pobytu na rajskiej wyspie, a zaledwie kilka dni temu ponownie postanowiła spakować walizki i odpocząć od niskich temperatur. Razem ze swoim ukochanym wybrała się w miejsce, w którym może w pełni korzystać z przepięknej plaży i słonecznej aury. Zwyciężczyni Jak oni śpiewają? od kilku dni ponownie zasypuje fanów rozkosznymi fotkami.

Dzisiaj na pierwszym planie jest jej ciążowy brzuszek. Przyszła mama zapozowała w czarnym bikini i pokazała swoje krągłości w całej okazałości. Na brzuszku splotła dłonie na znak serca. Widać, że nie może się ona doczekać, kiedy maluszek przyjdzie na świat. Zdjęcie podsumowała ikoną przedstawiającą czerwone serce – najbardziej wymowny symbol miłosny w języku emoji.

Fani natychmiast ruszyli z komplementami. Wszyscy jednogłośnie zachwycają się urodą przyszłej mamy:

  • Bardzo się cieszymy, że się Pani tak dobrze czuje i przy tym wygląda tak kwitnąco.
  • Wcale a wcale nie tyjesz ! Boska.
  • OMG. Jak pięknie.
  • Agnieszko, ciąża Ci pięknie służy.

Ciężko nie zgodzić się z internautami, ponieważ aktorka w ciąży prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Po krągłościach Agnieszki widać, że poród zbliża się wielkimi krokami.


Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży

Agnieszka Włodarczyk - Walentynkowy Koncert Życzeń

Agnieszka Włodarczyk - Walentynkowy Koncert Życzeń

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×