Szukaj

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk gwiazdą show TVP! Wszyscy patrzyli tylko na jej krągłości

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk była gwiazdą Walentynkowego Koncertu Życzeń. Aktorka wystąpiła w dwóch kreacjach i podkreśliła ciążowe krągłości. 

Agnieszka Włodarczyk jesienią wyjechała razem ze swoim ukochanym Robertem Karasiem na piękną wyspę Gili Air w Azji. Tam aktorka wypoczywała, a przy okazji obchodziła swoje 40. urodziny. Podczas przyjęcia, które urządzili dla niej przyjaciele, wyglądała niczym panna młoda. Miała na sobie długą, białą suknię i wianek na głowie, co spowodowało szereg plotek o ślubie zakochanych. Dekoracje jednak rozwiały wszystkie wątpliwości. Zwyciężczyni Jak oni śpiewają? chętnie chwaliła się zdjęciami z podróży, ale jej sympatycy nie zauważyli, że spodziewa się dziecka.

Tuż po powrocie do Polski gwiazda pochwaliła się w social mediach szczęśliwą nowiną. Opublikowała na swoim profilu zdjęcie, na którym mogliśmy w pełnej krasie podziwiać jej krągłości w czułych objęciach partnera. Od tamtej pory nie ukrywa już ona swojego odmiennego stanu i chętnie opowiada o ciąży. Wczoraj wystąpiła podczas koncertu walentynkowego i błyszczała na scenie.

Agnieszka Włodarczyk w ciąży – Walentynkowy koncert życzeń w TVP

Agnieszka Włodarczyk w ciąży czuje się doskonale i jak opowiada w swoich social mediach, ma dosłownie energii za dwoje. Gwiazda nie zamierza zwalniać tempa, a wczoraj pojawiła się na Walentynkowym Koncercie Życzeń organizowanym przez TVP.

Wyjątkowe wydarzenie, na którym nie zabrakło największych gwiazd estrady, odbyło się w Teatrze Wielkim w Łodzi. Na scenie pojawili się między innymi: Halina Frąckowiak, Eleni, Cleo, Aleksandra Szwed, Marek Kaliszuk, Zenon Martyniuk, Radek Liszewski, a także Agnieszka Włodarczyk, która zaśpiewała w duecie z Filipem Lato.

Przyszła mama zwróciła na siebie ogromną uwagę fotoreporterów. Śpiewająca aktorka wystąpiła aż w dwóch kreacjach. Zaprezentowała się w krótkiej błyszczącej koszuli z frędzlami, która podkreśliła jej zgrabne nogi. Jednak jej druga sukienka zapierała dech w piersiach. Dopasowana i mieniąca się w blasku reflektorów czarna suknia maxi pięknie podkreśliła ciążowe krągłości i pokazała, że jej brzuszek jest już sporych rozmiarów.

Walentynkowy Koncert Życzeń będzie można obejrzeć na antenie telewizyjnej Dwójki 13 lutego o godzinie 20.00


Agnieszka Włodarczyk - Walentynkowy Koncert Życzeń

Agnieszka Włodarczyk - Walentynkowy Koncert Życzeń

Agnieszka Włodarczyk - Walentynkowy Koncert Życzeń

Agnieszka Włodarczyk - Walentynkowy Koncert Życzeń

Agnieszka Włodarczyk - Walentynkowy Koncert Życzeń

Agnieszka Włodarczyk - Walentynkowy Koncert Życzeń

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×