Gigi Hadid jest w ciąży z Zaynem Malikiem! Który to miesiąc?

Zayn Malik, Gigi Hadid

Zayn Malik, Gigi Hadid

Gigi Hadid i Zayn Malik są znowu razem i zakładają rodzinę. Podobno modelka spodziewa się ich pierwszego wspólnego dziecka. W którym tygodniu ciąży jest celebrytka?

Gigi Hadid 23 kwietnia skończyła 25 lat. Mimo panującej pandemii koronawirusa był to bardzo przyjemny dzień. Odbyło się skromne przyjęcie w gronie tych, z którymi spędza czas kwarantanny, czyli mamą Yolandą, siostrą Bellą i przyjaciółką Leahą. Nie zabrakło balonów i tortu. Przyjaciele o niej nie zapomnieli, więc otrzymała kilka niespodzianek.

Może jednak najlepszy prezent urodzinowy zrobiła sobie sama?

View this post on Instagram

❣️????

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Gigi Hadid i Zayn Malik będą mieli dziecko?

Hadid i Malik wrócili do siebie podczas wakacji. TMZ i Entertainment Tonight poinformowały, że modelka jest w ciąży. Informator bliski rodzinie powiedział, że to około 20 tydzień i nie jest jasne, czy znają płeć dziecka.

Gigi i Zayn spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka i są tym faktem bardzo bardzo podekscytowani! Gigi trzymała tajemnicę, ponieważ jest to dopiero początek. Kiedy Gigi i Zayn dowiedzieli się o tym byli zachwyceni i wiedzieli, że mają coś wyjątkowego. Para i ich rodziny są w siódmym niebie.

Hadid powiedziała o swoim pragnieniu założenia rodziny w wywiadzie dla magazynu ID wydanego w lutym. Zapytana o swoją przyszłość w branży modowej Gigi powiedziała:

Myślę, że z wiekiem… no cóż, kiedyś założę rodzinę i nie wiem, czy zawsze będę modelką. Uwielbiam kreatywność, moda jest tak satysfakcjonująca. Ludzie, z którymi pracuję, sprawiają mi tyle radości, że mam szczęście, że jestem przy nich. Ale kto wie? Może zajmę się gotowaniem na pełny etat!

Czyżby jej pragnienie spełniło się szybciej, niż planowała?


Zayn Malik i Gigi Hadid

Zayn Malik i Gigi Hadid

Zayn Malik i Gigi Hadid

Zayn Malik i Gigi Hadid

Zayn Malik i Gigi Hadid

Zayn Malik i Gigi Hadid

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×