Gigi Hadid wyprawiła imprezę urodzinową podczas kwarantanny. Nie zabrakło prezentów do największych gwiazd

Gigi Hadid – 25 urodziny

Gigi Hadid – 25 urodziny

Gigi Hadid wyprawiła 25. urodziny. Zdjęciami z imprezy pochwaliła się na Instagramie. Pokazała imponujące dekoracje i prezenty od znanych przyjaciół. O gwieździe nie zapomniały m.in. Taylor Swift i Kendall Jenner.

Gigi Hadid 23 kwietnia skończyła 25 lat. Ze względu na panującą pandemię koronawirusa nie mogła urządzić w tym dniu hucznej imprezy, na której bawiłaby się razem z rodziną i przyjaciółmi. Odbyło się skromne przyjęcie w gronie tych, z którymi spędza czas kwarantanny, czyli mamą Yolandą, siostrą Bellą i przyjaciółką Leahą. Jak na każdym urodzinowym party nie zabrakło balonów i tortu. Solenizantka pochwaliła się wieloma zdjęciami z tego dnia.

Mama przygotowała dla Gigi tort w kształcie wielkiego donuta, na którego widok gwiazda nie ukrywała łez wzruszenia. O gwieździe nie zapomnieli również przyjaciele. Mimo że ze względu na panującą zarazę nie mogli jej odwiedzić, to zasypali ją prezentami.

Urodziny Gigi Hadid. Co dostała od Taylor Swift?

Urodziny Gigi były skromne, ale bardzo udane. Hadid ubrana była w zwykłe dżinsy, top i ciepły sweterek. Chcąc podkreślić jednak, że jest dla niej wyjątkowy dzień – ozdobiła głowę tiarą.

O modelce w szczególnym dla niej dniu nie zapomniała liczna grupa przyjaciół, w tym wieloletnia przyjaciółka Taylor Swift i jej chłopak Joe Alwyn. Gwiazda na Instagramie podziękowała im za życzenia i prezenty.

Kwiatami obdarowali Gigi również jej brat Anwar Hadid i jego dziewczyna Dua Lipa. O życzeniach i prezentach nie zapomniała również inna znana modelka – Kendall Jenner.

Stół w domu gwiazdy uginał się od tulipanów, róż i słodkich smakołyków przygotowanych przez jej mamę. Okazało się, że nawet w czasach zarazy można się świetnie bawić.

Zdjęcia z 25. urodzin Gigi Hadid w galerii.


Gigi Hadid 25 urodziny

Gigi Hadid 25 urodziny

Gigi Hadid 25 urodziny

Gigi Hadid 25 urodziny

Gigi Hadid 25 urodziny

Gigi Hadid 25 urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×