Szukaj

Cristiano Ronaldo zapuścił włosy i już nosi modny warkoczyk. Takiej fryzury jeszcze nie miał

Cristiano Ronaldo zachęca do pozostawania w domu. Piłkarz podczas kwarantanny nie zapomina jednak o swoim wyglądzie. O jego włosy regularnie dba Georgina Rodriguez. Takiej fryzury jeszcze u niego nie widzieliście.

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo tworzą bardzo dobraną parę. Poznali się w butiku Gucci, kiedy to piłkarz wybrał się tam na zakupy. Od tamtej pory stanowią szczęśliwy związek i zgodnie wychowują całą czwórkę dzieci. Ronaldo bardzo dba o to, żeby jego partnerka dobrze czuła się w rodzinie i żeby niczego jej nie brakowało. Ona natomiast odwdzięcza się jak może, dbając o jego wizerunek.

W czasie trwającej kwarantanny stała się nawet jego fryzjerką, kiedy to chwyciła za maszynkę i zrobiła porządek z włosami ukochanego. Dzięki jej staraniom Cristiano nawet podczas ciężkiego czasu prezentował się nienagannie. 2 dni temu znów postanowiła zadbać o ład i porządek na głowie piłkarza. Zrobiła mu fryzurę, jakiej nikt się nie spodziewał. Można śmiało stwierdzić, że Rodriguez zna się doskonale na obecnych trendach.

Cristiano Ronaldo zapuścił włosy. Georgina zrobiła mu na głowie modny warkoczyk

Takiej partnerki mogą Ronaldo pozazdrościć koledzy z drużyny. Okazuje się, że jest nie tylko niezwykle piękna, ale również bardzo uzdolniona. Georgina codziennie dba o to, by ukochany mógł skupić się tylko na treningach i nie zaprzątał sobie głowy błahostkami. Teraz wzięła się za jego fryzurę. Zaplotła mu włosy w modny warkocz, a efektem pochwaliła się na swoim profilu społecznościowym. W udostępnionym poście napisała, że uwielbia rozpieszczać swojego lubego, który podczas wykonywania fryzury siedział grzecznie i nieruchomo.

Uwielbiam rozpieszczać moich ukochanych. Dziś po południu ćwiczyłam warkocze. Na szczęście ten model wie, jak tkwić bez ruchu.

Pod postem pojawiło się natychmiast mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów:

  • Co za zdolności! Chętnie umówię się na wizytę w takim salonie.
  • Cristiano, dzięki Georginie wyglądasz w końcu modnie.
  • Georgina jesteś cudowną kobietą. Dbasz o Cristiano, jak tylko możesz.
  • Zazdroszczę takiej partnerki.


Georgina Rodriguez zrobiła fryzurę Ronaldo

Georgina Rodriguez zrobiła fryzurę Ronaldo

Georgina Rodriguez usypia Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez usypia Cristiano Ronaldo

Dzieci Cristiano Ronaldo

Dzieci Cristiano Ronaldo

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×