Lista najbogatszych młodych Polaków. Friz zostawił wszystkich daleko w tyle

Lista najbogatszych młodych Polaków

Lista najbogatszych młodych Polaków

Magazyn Wprost opublikował listę najbogatszych Polaków, którzy nie ukończyli jeszcze 40 lat. Wśród nich znalazło się wiele osób znanych ze świata sportu i show-biznesu. Sukces Friza może zaskakiwać. 

W naszym kraju nie brakuje osób majętnych. Ci, którzy zgromadzili wokół siebie sporą fortunę, mogą liczyć na to, że znajdą się na liście najbogatszych Polaków. Od wielu lat trafiają tam między innymi Kulczykowie. Dominika i Sebastian przejęli rodzinne biznesy po śmierci swojego ojca, Jana i prężnie rozwijają to, co pozostawił im w spadku. Trzeba przyznać, że żyłkę do interesów odziedziczyli w genach.

W Polsce ogromnego majątku dorabia się coraz więcej młodych osób. Ci, którzy zostali milionerami przed 40. urodzinami, są w większości doskonale znani w show-biznesie. Magazyn Wprost jak każdego roku przygotował listę najbogatszych młodych osób w kraju. Bardzo wysoko w rankingu znalazł się youtuber, Friz. Sprawdźcie, jakim majątkiem dysponuje i ile znanych nazwisk zdołał wyprzedzić. To może być spore zaskoczenie.

Friz na liście najbogatszych młodych Polaków. Kogo z show-biznesu wyprzedził?

Friz jest dowodem na to, że mając pomysł na siebie, można zrobić karierę w bardzo krótkim czasie. Popularny, zwłaszcza wśród młodzieży youtuber pojawia się w sieci razem ze swoją Ekipą. Materiały, które publikuje, osiągają niesamowite zasięgi, co przekłada się na niesamowite zyski. Już dawno wyszedł on poza social media i dorobił się między innymi własnej marki lodów, po które w sklepach ustawiały się prawdziwe kolejki, a także słodkich napojów, które były jego kolejnym sukcesem.

Lody Ekipy sprzedają się co najmniej 300 procent lepiej niż jakiekolwiek wcześniejsze nowości produktowe w przeszło 40-letniej historii tej firmy. Odbiór produktu przerósł chyba najśmielsze oczekiwania nas wszystkich – powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu w firmie Koral.

25-latek zdecydowanie ma głowę do biznesu. Razem ze swoją Ekipą nagrywa nawet teledyski, a wszystko, czego się dotknie, zamienia się w złoto. Nic dziwnego, że dorobił się już sporego majątku. Influencer w tym roku trafił na listę najbogatszych Polaków, którzy nie ukończyli 40 lat. Pozwolił mu na to większościowy (60%) pakiet udziałów w Ekipa Holding. Gdy firma chciała zadebiutować na rynku New Connect okazało się, że są warci aż 200 mln złotych.

Karol znalazł się na 21. miejscu tego zestawienia. Wyprzedził tym samym takie sławy jak Agnieszka Radwańska, Wojciech Szczęsny, Marcin Gortat, Anna i Robert Lewandowscy, czy Grzegorz Krychowiak. Pełną listę znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu Wprost. Spodziewaliście się, że jest aż tak bogaty? Ostatnio pochwalił się on imponującą willą pod Krakowem, którą kupił za 7 mln złotych.


Friz

Friz

Ekipa Friza - Twoje 5 minut

Ekipa Friza - Twoje 5 minut

Weronika Wersow Sowa i Karol Friz Wiśniewski

Weronika Wersow Sowa i Karol Friz Wiśniewski

Komentarze

 • Gość pisze:

  Bzdurny ten ranking totalnie. Tą wycenę ekipy na 200mln to chyba robił ich znajomy bo nie są warci nawet połowy tego. A ten kto napisał, że Friz przegonil w tym rankingu Lewandowskich to już w ogóle ma nasrane pod kopułą. Lewandowscy w tym rankingu są w top 10 i maja realną kasę a nie jakąś śmieszną wycenę. Ta pseudo wycena jednego dnia będzie nic nie warta bo kariera na jutubie się kończy powoli.

  • Gość pisze:

   No niech ma te miliony, ma leb to zarabia, ale kultury to za gosz. Ogladam tych jutuberow chociaz o niczym nie mam pojecia, za stary mam umysl ale podoba mi sie to, ze daja rade, ze przy tym pomagaja tez i innym, kazdy zarabia jak umie i w czym jest dobry, tylko nie ktorzy nie maja kultury. Po obejrzeniu tego filmiku dom za 7mln,a jaka gadka za grosz ta ekipa nie ma kultury, jesli maja byc tak nagrywac, to czyli wogole nie maja szacunku do tych co to maja ogladac i sluchac tego wulgaryzmu

 • Gość pisze:

  Ludzie ale wy jesteście zazdrośni

 • Tesla pisze:

  Jak można zestawiać osobistości typu Radwańska, Lewandowski, z czymś takim jak „friz”??? Miernota intelektualna i nic więcej!!!

 • Gośćbyku pisze:

  Friz, pajac z końską mordą, widać na jakim poziomie jest dzisiejsza młodzież

  • Gość pisze:

   Na jakim poziomie jesteś ty skoro oceniasz ludzi po wyglądzie i jeszcze piszesz to przy wszystkich dając dzieciom taki przykład polecam zastanowić się nad samym sobą a nie innych

  • klerkiller pisze:

   Głupiś,głupiś jesteś po stokroć ..

  • SZWAGIER pisze:

   Ale boli dupka co polaczku cebulaczku ty jedne co osiągnąłeś to kupienie harnasia na promocji

 • Gośćgutek pisze:

  Ludzie tu nic nie jest napisane że porównanie jest do majątków w wieku 25 lat, tylko wszystkich obecnie którzy mają poniżej 40 lat ! Sami czytajcie ze zrozumieniem.. dlatego to ściema bo nie wierzę w to że Lewandowscy mają mniej

  • Gość pisze:

   Lewandowski zarabia na obecnym kontrakcie troche ponad 20 mln zł gra w bayernie z taką gażą przez kilka lat dajmy na to że z umów marketingowych dostaje kolejne 10 mln przez te kilka lat ledwo może dobiją do 200 mln a friz to co ma gromadzi przez ok. 3-4 lata ,przy obecnej sprzedaży produktów z jego logo to możliwe i to nawet bardzo ,po 2 jest tu oceniany obecny majątek a nie to przez ile lat ktoś nagromadził

  • Gość123 pisze:

   Lewandowski zarabia 70 mln zł rocznie a w euro 15 mln a nie 20. Pzdr