Friz kupił willę za 7 milionów złotych! Pochwalił się wnętrzami. Potężna rezydencja robi wrażenie

Friz

Friz

Friz pochwalił się, że kupił wart fortunę dom, w którym nie planuje zamieszkać. Ma na niego inny pomysł. Wnętrza już od wejścia robią wrażenie.

Karol Wiśniewski jest popularnym youtuberem, który znany jest pod pseudonimem Friz. W krótkim czasie zyskał popularność, szczególnie wśród młodzieży. Publikowane przez niego materiały generują ogromne zasięgi, co przekłada się również na jego zarobki. Obecnie jest najlepiej zarabiającym influencerem w kraju. Jego konto na Instagramie śledzą ponad 3 miliony internautów. Jeszcze większym zainteresowaniem cieszy się jego kanał na YouTube, który subskrybuje 4,5 mln osób.

25-latek nie tylko jest kreatywny, ale i ma głowę do biznesu. Trzy lata temu założył Ekipę Friza, której członkami są Wersow, Mini Majk, Murcix, Tromba, Wujek Łuki, Patecki, Fusialka, Poczciwy Krzychu oraz Marcysia Ryskala. Youtuberzy nagrali wspólnie kilka utworów oraz przy współpracy z firmą Koral wypuścili na rynek lody sygnowane ich nazwą. Firma w oficjalnym komunikacie zapewniła, że sprzedają się one o 300 procent lepiej od innych produktów.

Lody Ekipy sprzedają się co najmniej 300 procent lepiej niż jakiekolwiek wcześniejsze nowości produktowe w przeszło 40-letniej historii tej firmy. Odbiór produktu przerósł chyba najśmielsze oczekiwania nas wszystkich – powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu w firmie Koral.

Krótko po tym w sprzedaży pojawiły się także napoje Ekipy, które także wzbudziły duże zainteresowanie widzów Friza.

Friz kupił dom za 7 milionów złotych

Wiśniewski inwestuje również w naukę i technologię. Oprócz tego nie żałuje pieniędzy na nieruchomości. Właśnie pochwalił się, że kupił wartą 7 milionów złotych willę położoną 20 minut jazdy od centrum Krakowa, która już z zewnątrz robi świetne wrażenie. Nietuzinkowa bryła budynku idealnie komponuje się z otaczającym ją ogrodem oraz ustawionym na tarasie jacuzzi. Elewacja utrzymana jest w odcieniach bieli i czerni, co wpisuje się w najnowsze trendy obowiązujące w budownictwie. Wewnątrz znajdziemy nie tylko elegancko wyposażone pomieszczenia, ale i saunę oraz kryty basen.

W środku także postawiono na te same kolory. Pośrodku kuchni ustawiona jest przestronna, marmurowa wyspa, a obok widoczny jest rząd wysokich szafek. Nieco dalej znajduje się długi stół, do którego dostawiono wygodne krzesła. Stąd można przejść do salonu, z którego rozpościera się widok na ogród. W centralnej części znajdują się dwie kremowe kanapy oraz gustowne stoliki kawowe. Jedną ze ścian pokrywają okna częściowo zabudowane deskami, na których powieszono ogromny telewizor. Na piętrze rozlokowano sypialnie, łazienki oraz przestronną garderobę i hall.

Youtuber na nagranym materiale wideo przez cały czas ekscytował się nowym zakupem, jednak kilkukrotnie podkreślił, że nie zamieszka w luksusowej posiadłości. Okazuje się, że kupił nieruchomość po to, aby pod jej dachem zatrzymali się młodzi, aspirujący influencerzy biorący udział w projekcie GENZIE.

Poniżej możecie obejrzeć film nagrany przez Karola podczas pierwszej wizyty w jego nowym domu.


Friz - willa za 7 milionów złotych

Friz - willa za 7 milionów złotych

Friz - willa za 7 milionów złotych

Friz - willa za 7 milionów złotych

Friz - willa za 7 milionów złotych

Friz - willa za 7 milionów złotych

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×