Forbes Woman: Ranking marek znanych Polek. Małgorzata Rozenek daleko poza podium. Są dwa pierwsze miejsca

Ranking Forbes Woman

Ranking Forbes Woman

Forbes Woman opublikował ranking najlepszych marek osobistych polskich kobiet. Kto znalazł się na pierwszym miejscu? Kto zdobył wyróżnienie?

Magazyn Forbes co jakiś czas publikuje różnego rodzaju rankingi dotyczące znanych i lubianych. Na łamach magazynu kilka razy w roku pojawiają się listy najbogatszych Polaków, czy wskazania najbardziej wpływowych celebrytów. Co roku możemy liczyć na najnowsze dane na ten temat. Teraz magazyn Forbes Woman postanowił wziąć pod lupę marki osobiste polskich kobiet. Wiadomo, że rodzime gwiazdy nie utrzymują się jedynie z jednej pensji, a budują wokół siebie prawdziwe imperium.

Pod uwagę jak zawsze wzięto ilość publikacji w mediach, to, w jaki sposób docierają one do odbiorców oraz prezentowane wartości. W zestawieniu znalazło się aż 50 Polek, ale my sprawdziliśmy, jak kształtuje się ścisła czołówka, czyli pierwsze 10 miejsc. Tym razem w dwóch rankingach można zobaczyć nazwiska aktorek, wokalistek, celebrytek, kobiet związanych ze sportem oraz tych, które działają w biznesie.

Forbes Women – 10 najlepszych marek osobistych kobiet

W zestawieniach znalazły się kobiety z pierwszych stron gazet, które zdecydowanie swoją postawą inspirują innych do działania. W zeszłym roku zaszczytne pierwsze miejsce w tym rankingu zajęła Olga Tokarczuk. Laureatka Literackiej Nagrody Nobla stworzyła najsilniejszą markę. Założyła również fundację wspierającą młode pisarki. Tuż za nią znalazła się Anna Lewandowska. Żona kapitana reprezentacji od lat pracuje na swój sukces i sukcesywnie wspina się po szczeblach kariery. Czy w tym roku zajęła równie wysokie miejsce?

W tegorocznym rankingu nie brakuje niespodzianek. Magazyn skupił się bowiem na dwóch obszarach, czyli mediach tradycyjnych i społecznościowych i da się tutaj zauważyć znaczne rozbieżności. Lista najlepszych marek osobistych kobiet w mediach tradycyjnych – pierwsze 10 miejsc:

 1. Iga Świątek.
 2. Krystyna Janda.
 3. Magda Gessler.
 4. Małgorzata Rozenek-Majdan.
 5. Anna Lewandowska.
 6. Edyta Górniak.
 7. Julia Wieniawa.
 8. Olga Tokarczuk.
 9. Kayah.
 10. Sanah.

Zupełnie inaczej sprawa ma się w mediach społecznościowych. Tutaj właśnie, to najpopularniejsze influencerki wiodą prym i zostawiają telewizyjne sławy daleko w tyle. Lista najlepszych marek osobistych kobiet w social mediach – pierwsze 10 miejsc:

 1. Weronika Sowa „Wersow”
 2. Martyna Wojciechowska.
 3. Anna Lewandowska.
 4. Krystyna Janda.
 5. Magda Gessler.
 6. Olga Tokarczuk.
 7. Edyta Górniak.
 8. Iga Świątek.
 9. Dominika Kulczyk.
 10. Julia Wieniawa.

Sporym zaskoczeniem może być fakt, że tuż za podium w social mediach znalazła się Małgosia Rozenek, która jest niezwykle aktywna na Instagramie. Teraz widać jak na dłoni, że upodobania widzów i internautów znacznie się różnią.


Weronika Wersow Sowa - garderoba

Weronika Wersow Sowa - garderoba

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Anna Lewandowska dom na Majorce

Anna Lewandowska dom na Majorce

Komentarze

 • Daro pisze:

  Foliara dzikuska w rankingu… i to wyżej niż Kulczyk, Tokarczuk, Gessler, Lewandowska, Kayah. No nieźle barany… znaczy się, w Polsce króluje świat wg Kiepskich.

 • Gość pisze:

  Tokarczuk to gwiazda jednego (może dwóch) sezonów.

 • Sammy pisze:

  Wieniawa częściej niż inne celebrytki pokazywała na instagramie, pod czujnym okiem mamuśki managerki, swój goły tyłek i rozchylone wary. Zasłużyła na wysokie miejsce w rankingach, tylko o zupełnie innej tematyce.

 • Żałosne te rankingi pisze:

  Edzia i Wienia wyżej niż Olga Tokarczuk??! Ktoś chyba oszalał…

 • Majka pisze:

  Wersow to przede wszystkim tania platforma reklamowa dla słabej jakości kolorowych szmat i bzdetów wyprodukowanych w koszmarnych warunkach w fabrykach w Bangladeszu i ChRL. Potem wasze dzieci kupują ten lub podobny badziew w ilościach hurtowych na chinskich stronkach internetowych. Do tego „ekonomicznej” jakości kolorówka z jej nickiem na pudełeczkach, którą wasze dzieci wklepują sobie w skórę powiek. A ona robi do kamery dziubki, ogląda swoje cycuszki i liczy wpływy na koncie. Taka z niej „zaradna influłenserka”. Dlatego 1 miejsce w rankingu.

 • Tomek pisze:

  Tylko Iga Światek Klasa sama w sobie .Reszta może jej buty czyścić Brawo Iga

 • Gość pisze:

  Nie rozumiem, jak takie coś jak „Wersow” może być nr 1 w necie. Przecież ta panienka jest totalnie głupia i prymitywna. Wystarczy zapoznać się z jej „działalnością”. Niby „starszawa”, skoro już operacje i zabiegi upiększające ma na koncie, ale tworzy kontent tak płaski jak podłoga w kiblu, może strawny dla dzieci 10-14 l. Kto ją wsadził i z jakiego powodu na podium??

 • Gość pisze:

  Olga Tokarczuk jest niżej niż Edzia i Wienia. Bez komentarza…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×