Szukaj

Wpadka Małgorzaty Ohme w „DDTVN”. Filip Chajzer zachował zimną krew, gdy w studiu latały meble

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme

Filip Chajzer na Instagramie pokazał wpadkę, do jakiej doszło w studiu Dzień Dobry TVN. Post rozbawił internautów. Jak go komentują?

Filip Chajzer z programem Dzień Dobry TVN jest związany od 2011 roku. Swoją przygodę ze śniadaniówką rozpoczął jako reporter. W 2019 roku dołączył do ekipy prowadzących. Na ekranie partneruje mu Małgorzata Ohme. Para wcześniej współpracowała przy reaktywowanym po latach programie Big Brother

Chociaż dziennikarz pracuje w programie od dawna, ukrywano przed nim fakt, że w śniadaniówce pojawi się duet Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga:

Wszyscy byli zaskoczeni. To była tajemnica, która nawet dla nas była tak skrzętnie ukrywana, że my wszyscy dowiedzieliśmy się o tym z telewizora. Ekstra duet — komentował dziennikarz w rozmowie z Jastrząb Post.

Filip Chajzer pokazał wpadkę w studiu Dzień Dobry TVN

Chajzer i Ohme poprowadzili niedzielne wydanie Dzień Dobry TVN, w którym gościło kilka znanych gwiazd. Pojawiły się m.in.: Magda Gessler, która opowiadała o zmaganiach branży gastronomicznej w dobie pandemii, a także Martyna Wojciechowska, promująca nowy odcinek swojego programu Kobieta na krańcu świata.

Zanim goście rozsiedli się na kanapie, Małgorzata zaliczyła drobną wpadkę. Niespodziewanie wpadła na stolik, przy okazji przewracając stojący w pobliżu fotel. Filip nawet nie drgnął przy zmaganiach Ohme z meblami. Całe zdarzenie rozbawiło go dopiero po fakcie, a wideo z całej sytuacji udostępnił na swoim profilu:

Można wdepnąć w klocka, można w fotel i stolik. Poranek ma swoje prawa. Jak wystartowała Wasza niedziela? @dziendobrytvn do 11:30 – napisał gospodarz śniadaniówki.

Wpis rozbawił internautów. W komentarzach żartują z całej sytuacji. Podziwiają też profesjonalizm Chajzera:

  • Eeetam stolik, fotel….i tak każdy patrzy na Was☺️Jak zwykle elegancko! Jak Wy to robicie? Para idealna. Najlepszy duet ze wszystkich.
  • No ja Ci powiem budzę się włączam TVN a tam ! Cały w granacie myślę wow wow wow wyglądasz rewelacyjnie. Nawet Ci oko nie drgnęło…. pełna profeska.
  • Wesolutko kochani. Nic się nie stało samo życie. Chociaż Gosia na wszystkich waszych wspólnych fotach zawsze na przypale.

Oglądaliście niedzielny odcinek programu?


Filip Chajzer pokazał wpadkę w studiu Dzień Dobry TVN

Filip Chajzer pokazał wpadkę w studiu Dzień Dobry TVN

Gwiazdy świętują Dzień Niepodległości -Małgorzata Ohme i Filip Chajzer

Gwiazdy świętują Dzień Niepodległości -Małgorzata Ohme i Filip Chajzer

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×