Gwiazdy w „Dzień Dobry TVN”: Magda Gessler, Martyna Wojciechowska, finaliści „Top Model”

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Magda Gessler, Martyna Wojciechowska, finaliści Top Model... Gwiazdy pojawiły się przed studiem Dzień Dobry TVN. Mamy zdjęcia paparazzi.

Od piętnastu lat Dzień Dobry TVN towarzyszy widzom. Pierwszy odcinek wyemitowano 3 września 2005 roku. Przez dwa lata program był emitowany tylko w weekendy. Od 2007 roku liczba odcinków została zwiększona do siedmiu w tygodniu. Przez ten okres czasu zmieniono m.in. logo czy wygląd studia. Niezmienny pozostał trzon programu, który stanowią rozmowy z zaproszonymi gośćmi.

Gwiazdy w Dzień Dobry TVN: Magda Gessler, Martyna Wojciechowska

Produkcja do śniadaniówki zaprasza mnóstwo znanych osób. Nie inaczej było w niedzielę, gdy studio odwiedziło kilka gwiazd. Wśród nich była m.in. Magda Gessler. Jedna z najsłynniejszych polskich restauratorek na antenie wypowiadała się na temat sytuacji branży gastronomicznej w dobie pandemii koronawirusa.

Oprócz niej w programie gościła także m.in. Martyna Wojciechowska. Podróżniczka zapowiedziała emisję nowego odcinka Kobieta na krańcu świata. Zapowiedziała, że w swoim programie zabierze widzów do Czech. W odcinku został poruszony temat osób niepełnosprawnych i wyzwań, z jakimi się mierzą.

W śniadaniówce pojawili się również finaliści dziewiątej edycji programu Top Model: Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska, Mikołaj Śmieszek i Dominic D’Angelica. Opowiedzieli o emocjach, jakie towarzyszą im podczas przygotowań do finałowego odcinka na żywo. Przypomnijmy, że zostanie on wyemitowany już w najbliższą środę:

Ktokolwiek wygra, jesteśmy w tym razem. Jesteśmy finalistami, wiec bardzo cieszę się, że do tego etapu dotarłem. Co się zdarzy, to się zdarzy – skomentował Dominic D’Angelica na antenie Dzień Dobry TVN.

Przed studiem pojawili się także: Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, Katarzyna Kieli, Izabela Kuna.

Zdjęcia w galerii.


Martyna Wojciechowska - gwiazdy w DDTVN

Martyna Wojciechowska - gwiazdy w DDTVN

Martyna Wojciechowska - gwiazdy w DDTVN

Martyna Wojciechowska - gwiazdy w DDTVN

Martyna Wojciechowska - gwiazdy w DDTVN

Martyna Wojciechowska - gwiazdy w DDTVN

Komentarze

  • Gość pisze:

    Najwspanialsza Martyna Wojciechowska. Uczestnicy Top Model bez masek. Głupota do n-tej potęgi. Myślą, że jak odsłonią twarze, to Im to coś pomoże. Przeciwnie.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×