Szukaj

Filip Chajzer ma największą choinkę wśród polskich gwiazd. Musiał użyć drabiny, żeby ją ozdobić

Filip Chajzer

Filip Chajzer

Filip Chajzer poszedł za ciosem i jak wielu jego kolegów z show-biznesu pochwalił się choinką. Jednak to nie byle jakie drzewko, a wielki świerk. Tylko zarobaczcie, jakie robił akrobacje, żeby go ozdobić.

Boże Narodzenie już za progiem. Rozpoczęły się przygotowania i już powoli czuć tę szczególną atmosferę, która związana jest z tym czasem. Ludzie powoli kończą przygotowywać prezenty, zdobić swoje domy, są już także pierwsze wypieki, bo to idealny moment na pierniki, które tak bardzo kojarzą się ze świętami.

W tym szczególnym roku wszystko rozpoczęło się dużo wcześniej, bo zmęczeni pandemią, chcemy jak najdłużej cieszyć się tym pięknym okresem. Choinki stanęły już w domach Ani i Roberta Lewandowskich, Joanny Przetakiewicz, Agnieszki Kaczorowskiej i Małgorzaty Sochy, a także Agnieszki Dygant.

Do grona gwiazd, które pochwaliły się przygotowaniami dołączył także Filip Chajzer. Póki co to on dzierży palmę zwycięstwa dla największego drzewka.

Jak wygląda choinka Filipa Chajzera?

Filip Chajzer, to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce, który w duecie z Małgorzatą Ohme, prowadzi Dzień Dobry TVN. Jest też wnikliwym obserwatorem otaczającej rzeczywistości, czemu niejednokrotnie dał wyraz. Wcześniej był między innymi  reporterem stacji, więc nieźle wyostrzył sobie zmysł dostrzegania.

Jest wrażliwy na ludzką krzywdę, często angażuje się w akcje charytatywne, dba o pamięć o naszych bohaterach narodowych. Często na jego profilu pojawiają się informacje o potrzebujących wsparcia osobach.

Nie szczędzi też fanom szczegółów z życia osobistego. Czasem możemy podziwiać, jak pięknie rozwija się jego synek Aleksander i jaką ma więź ze słynnym ojcem, Zygmuntem.

Nie mogło zabraknąć także postu związanego z przygotowaniami do świąt. Filip pochwalił się wielkim drzewkiem. Takiej choinki jeszcze nie widzieliśmy. Jej rozmiary robią wrażenie. Chajzer, żeby ją udekorować, musiał użyć drabiny.

Ile to się człowiek musi naryzykować dla tej magii świąt 🎄☃️🎅 chwała na wysokości wszystkim domorosłym alpinistom – napisał.

Drzewkiem zachwycają się fani Filipa:

  • Zjawiskowa! Choinka i od razu w domu robi się jakoś inaczej.
  • Cudna.
  • Przeeeeepiękna.
  • Ślicznie.
  • Jak się ciepło od razu zrobiło – piszą.

Czy ktoś pobije Chajzera, jeśli chodzi o rozmiar świątecznego drzewka?


Filip Chajzer - choinka

Filip Chajzer - choinka

Filip Chajzer miał koronawirusa

Filip Chajzer miał koronawirusa

Zygmunt Chajzer i Filip Chajzer

Zygmunt Chajzer i Filip Chajzer

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×