Choinki gwiazd. Instagram zmienił się w świąteczną wystawę stylowych drzewek! Co jedno, to piękniejsze

Choinki gwiazd w 2020 roku

Choinki gwiazd w 2020 roku

Jak gwiazdy udekorowały choinki? Zdjęcia świątecznych drzewek trafiły do internetu. Kto najbardziej zaszalał? Czyja choinka robi największe wrażenie? Wybór jest bardzo trudny. Zobaczcie sami.

Na Święta Bożego Narodzenia wiele osób czeka z utęsknieniem od początku roku. W niektórych domach już od połowy listopada rozbrzmiewają świąteczne piosenki, wśród których, jak co roku, prym wiodą All I Want For Christmas oraz Last Christmas. U wielu polskich rodzin pojawiły się pierwsze bożonarodzeniowe dekoracje na czele z choinką.

Zgodnie z tradycją, świąteczne drzewko powinno się przystrajać dopiero w wigilię, 24 grudnia. Mimo to gwiazdy już udekorowały choinki na Święta Bożego Narodzenia. Efektami swojej pracy podzieliły się z internautami. Instagram od początku grudnia wygląda jak wystawa stylowo przystrojonych iglaków.

Choinki gwiazd na Święta Bożego Narodzenia 2020

W domach niektórych gwiazd choinki pojawiły się już na początku grudnia. Większość znanych osób wybrała żywe, które po świętach będzie można posadzić w ogrodzie. Choć dekoracje są różne, to wszystkie mają jedną cechę wspólną – są przepiękne, co widać na zdjęciach zamieszczonych na Instagramie.

Mimo że nadal panuje trend, aby choinkę przystrajać w jednolitym kolorze, to jednak w tym roku większość gwiazd postawiła na kolorowe ozdoby, często wykonane ręcznie lub nawiązujące do tradycji. Dla niektórych spośród nich poszczególne bombki mają sentymentalne znaczenie. Tak jak u Katarzyny Zielińskiej, która na kilka dni przed przyjściem na świat pierwszego syna, Henia, zakupiła piękną szklaną bombkę w kształcie śnieżynki z wygrawerowanym rokiem jego narodzin 2015. Dodatek co roku wieszany jest w honorowym miejscu – na środku drzewka.

Wiele sław zdecydowało się ubrać choinkę wcześniej z uwagi na cudowny klimat, jaki wprowadza do domu. Anna Lewandowska zrobiła to wraz z córką, jeszcze w listopadzie:

Zdjęcie z choinką… W listopadzie. Za wcześnie? Pewnie tak, ale… czy to ważne? Kocham ŚWIĘTA, bo dają mi spokój, za którym tęsknię. To dla mnie czas pełen radości i pięknych chwil w gronie najbliższych. Potrzebujemy normalności, powrotu do naszych przyzwyczajeń i tradycji, dlatego my już dziś ubraliśmy choinkę. A cały grudzień przeznaczymy na celebrowanie przedświątecznego nastroju szykując dom na święta, robiąc kalendarz adwentowy dla dzieci czy piekąc pierniczki. Chcę cieszyć się tym pięknym czasem najdłużej jak się da, a wieczorem, nawet czasem zasmakować grzanego wina.

Oprócz Kasi i Ani choinkami udekorowanymi z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2020 pochwalili się m.in. Małgorzata Rozenek, Sonia Szklanowska, Agnieszka Kaczorowska, Weronika Rosati, Quebonafide, Cleo, Joanna Przetakiewicz, Paulina Krupińska, Kasia TuskAgnieszka DygantDamian Michałowski, Ewa WachowiczMaja Rutkowski, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Ewelina Flinta, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Beata Pawlikowska, Alicja Bachleda-Curuś, Tomasz Oświeciński, Sandra Kubicka, Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki, Filip Chajzer, Jessica Mercedes, Blanka Lipińska, Karolina Szostak, Anna Maria Sieklucka.

Choinki gwiazd znajdziecie w galerii. Czyja spodobała wam się najbardziej?


Quebonafide - Choinka 2020, Kuba Grabowski

Quebonafide - Choinka 2020, Kuba Grabowski

Małgorzata Rozenek z Heniem - Choinka 2020

Małgorzata Rozenek z Heniem - Choinka 2020

Choinka Joanny Koroniewskiej

Choinka Joanny Koroniewskiej

Komentarze

  • Gośćżyczliwy pisze:

    Pomóżmy Maciusiowi Cieślik fundacja siepomaga prowadzi zbjórke na jego leczenie od zyczliwych i dobrych serc zależy jego życie

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×