Gwiazdy wspierają Fighter: Agnieszka Dygant, Patryk Vega, Kuba Wojewódzki. O co chodzi? [WIDEO]

Agnieszka Dygant, Patryk Vega, Kuba Wojewódzki... Gwiazdy wspierają nowy film w reżyserii Konrada Maximiliana, który do kin trafi na początku lipca. O czym opowiada?

Fighter to filmowa produkcja, obok której nie można przejść obojętnie. Opowiada losy zawodnika MMA Tomka Janickiego (Piotr Stramowski), który ma w życiu niemal wszystko: sławę, pieniądze i piękną dziewczynę Agatę (Aleksandra Szwed).

Chociaż układa się mu niemal idealnie, jednego wieczoru wszystko się zmienia. W ostatniej chwili federacja zmienia prestiżowe starcie o mistrzowski pas z udziałem boksera Marka „Pretty Boya” Chmieleckiego (Mikołaj Roznerski). Janicki pod wpływem emocji podejmuje kilka złych decyzji, a jego kariera legła w gruzach.

Mężczyzna opuści więc miasto i spróbuje ułożyć sobie życie na nowo. Kiedy wydawać się będzie mogło, że tak się stanie, szantażowany przez groźnego boksera, wraca na ring. Tam czekać będzie na niego dawny rywal. Co wyniknie z tego spotkania i kto ostatecznie wygra starcie? O tym przekonać się będzie można wkrótce.

Fighter popierany przez gwiazdy

Pewne jest, że na długo przed premierą film ten wywołuje niemałe zainteresowanie. Kiedy do sieci trafiły pierwsze zapowiedzi, niemal natychmiast poparły go gwiazdy, nawet te które z produkcją nie są związane. Pod jednym z postów Piotra Stramowskiego, który udostępnił zapowiedź produkcji, niemal natychmiast posypała się lawina komentarzy. Wpis ten skomentowali m.in. Agnieszka Dygant, Patryk Vega i Piotr Adamczyk, wyrażając słowa poparcia dla tego filmu.

O tym, że jest to wyjątkowy film, świadczyć może o tym fakt, że poleca go także Kuba Wojewódzki. Dziennikarz TVN na swoim Instagramie udostępnił wpis, w którym zachęcał obserwatorów do pójścia do kina

Moi koledzy zrobili film. Polecam szczególnie wszystkim tym, którzy nie widzieli ale już mają zdanie

Dodajmy, że kinowa premiera odbędzie się 17 lipca. Do tej pory w sieci pojawił się pierwszy zwiastun, który pokazuje że szykuje się niezwykle emocjonująca produkcja.

Zobacz: Zdjęcie gwiazdy TVN-u w bikini zachwyciło wszystkich! Wiedzieliście, że pod grzecznymi ubraniami skrywa takie ciało?!

Zobacz: Polak w amerykańskim „Mam talent” rozłożył rywali na łopatki! Jury nie mogło wyjść z podziwu! Tak wyglądają narodziny gwiazdy! [WIDEO]

Zobacz: Edyta Górniak tuż przed występem w Opolu trafiła do szpitala. Już wiemy, czym spowodowane było zasłabnięcie gwiazdy!


Gwiazdy wspierają Fighter

Gwiazdy wspierają Fighter

Kuba Wojewódzki wspiera Fighter

Kuba Wojewódzki wspiera Fighter

Fighter wspierany przez gwiazdy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×