Ewelina Lisowska rzuciła dietę i pokazała, jak zmieniło się jej ciało. Obcisła sukienka podkreśliła kształty gwiazdy

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska wyjechała na urlop do Barcelony. Gwiazda pochwaliła się w sieci zdjęciami ze spaceru brzegiem morza. Miała na sobie bardzo zmysłową kreację. Tak zmieniła się jej sylwetka od kiedy nie jest na diecie.

Ewelina Lisowska, to wokalistka, która karierę w branży rozpoczęła jako nastolatka. Pierwsze kroki stawiała w lokalnym zespole rockowym Nurth, ale szybko poczuła apetyt na więcej. Uznała, że najlepszą formą dla promocji jej wokalu będzie wzięcie udziału w castingach do talent shows. Dwukrotnie próbowała swoich sił w Mam Talent. Na przesłuchaniach pojawiła się w 2008 i 2011 roku. Nie zdołała jednak podbić serca jury. Drogę do kariery otworzył jej dopiero X-Factor 2. Pojawiła się w programie dla aspirujących muzyków, gdzie dotarła do półfinału.

Wkrótce po programie podpisała pierwszy kontrakt płytowy. Jej muzyka odniosła wielki sukces. Piosenki były grane przez najpopularniejsze stacje radiowe, a ona zyskała popularność, o jakiej marzyła.

Ewelina Lisowska zaprezentowała sylwetkę w obcisłej kreacji

Gdy Ewelina zaczynała karierę, była cichą i drobną dziewczyną z rockowym zacięciem. Przez kolejne lata w jej życiu zaszło wiele zmian. Nie tylko jej repertuar stał się dojrzalszy, ale ona sama zmieniła się w prawdziwą kobietę. Wokalistka zmieniła się w seksbombę o pełnych kształtach, których ani trochę się nie wstydzi. Wyznała niedawno, że porzuciła dietę, na której była od dawna.

Już jakiś czas temu opublikowała w sieci zdjęcie, na którym można było zobaczyć jej pośladki w całej okazałości. Artystka nie poddała kadru obróbce i zaprezentowała cellulit, tym sposobem chciała rozprawić się z hejterami, którzy wytykają jej nieidealny wygląd.

Tym razem postanowiła pochwalić się w sieci wakacjami w Hiszpanii. Artystka spaceruje brzegiem plaży ubrana w krótką czerwoną sukienkę i prezentuje idealną figurę. Dodała tylko jeden hasztag.

#reddress – napisała pod zdjęciem.

Trzeba przyznać, że Ewelina w tej kreacji prezentuje się wyjątkowo zmysłowo. Do wszystkiego dobrała jedynie zegarek i ciemne okulary. W komentarzach pod zdjęciami szybko posypały się komplementy od zachwyconych internautów. Wyeliminowanie diety ani trochę nie wpłynęło na jej figurę. Zobaczcie zdjęcia.


Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska w bikini

Ewelina Lisowska w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×