Ewelina Lisowska otworzyła się w temacie poprawiania urody. Na celownik wzięła nos: „Teraz jest jakiś lepszy?”. Widać różnicę?

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska zmaga się z zarzutami poprawiania urody. Artystka nie pozostawiła tych spekulacji bez komentarza. Postanowiła wyznać prawdę.

Ewelina Lisowska to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Gwiazda niemal od dziecka wiedziała, co chce robić w życiu. Swoje pierwsze kroki ku karierze stawiała w zespole Nurth. Grupa była dość popularna w lokalnej społeczności, jednak to nie wystarczało artystce. 30-latka postanowiła zawalczyć o swoje marzenia i zgłosiła się na casting do programu Mam talent!, do którego ostatecznie się nie dostała. Jakiś czas później spróbowała ponownie, jednak bez efektu.

Gwiazda bardzo mocno wierzyła w swój sukces i była zdeterminowana do działania. Po kilku latach niepowodzeń postanowiła spróbować swoich sił w X-Factor. Przed jurorami, publicznością oraz widzami zaprezentowała cover utworu Christiny Aguilery pt. Hurt. Kuba Wojewódzki oraz Tatiana Okupnik byli zachwyceni jej głosem i postanowili dać jej szansę. Wokalistka szła przez kolejne etapy jak burza. Ostatecznie odpadła tuż przed wielkim finałem. Zajęła bowiem czwarte miejsce. W tej samej edycji talent show był również Dawid Podsiadło, który okazał się bezkonkurencyjny.

Artystka nie zaprzepaściła swojej szansy. Zaraz po zakończeniu programu zabrała się do pracy. Podpisała kontrakt z wytwórnią muzyczną, a następnie wypuściła singiel Nieodporny rozum, który z miejsca podbił listy przebojów. W samym serwisie YouTube odsłuchany został prawie 40 milionów razy. Gwiazda wylansowała również takie piosenki jak W stronę słońca oraz Jutra nie będzie, które umocniły jej pozycję na rodzimym rynku muzycznym.

Ewelina Lisowska poprawiła sobie nos?

Lisowska stara się być w stałym kontakcie ze sowimi fanami. Za pośrednictwem Instagrama, gdzie śledzi ją prawie 280 tysięcy użytkowników, informuje o swoich sukcesach oraz kolejnych projektach. Tym razem postanowiła otworzyć się przed obserwatorami. Artystka była jedną z gwiazd Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Zdradziła, że dopiero po czterech dniach udało jej się odpocząć:

Cześć kochani, witam was już w nowym roku, przy zimowej herbatce. Wreszcie zdążyłam odpocząć po sylwestrze.

Po chwili poinformowała, że nagrała specjalny filmik. Nie spodziewała się jednak tego, co ją spotkało:

Zdjęłam make up, dodałam filmy na tik toka i teraz czytam, że zrobiłam milion operacji plastycznych.

Gwiazda sprecyzowała, do czego konkretnie przyczepili się internauci:

Na celownik wzięto sobie mój nos. I tak się teraz po prostu zastanawiam, co wcześniej było nie tak z moim nosem, a co się w nim naprawiło. Teraz jest jakiś lepszy? – zapytała retorycznie.

Ewelina zaprzecza jakimkolwiek poprawkom swojej urody. Wierzycie jej?


IMG-2068IMG-2069
IMG-2070

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×