Ewelina Lisowska z siostrą w bikini rozpalają do czerwoności. Ola to petarda! Można ją pomylić z Wieniawą

Ewelina Lisowska na wakacjach z siostrami

Ewelina Lisowska na wakacjach z siostrami

Ewelina Lisowska zabrała swoje siostry na wymarzone wakacje. Teraz rozpalają internet gorącymi zdjęciami w bikini. Jak wyglądają? Ola to prawdziwa petarda!

Ewelina Lisowska jest bardzo związana ze swoimi siostrami. Właśnie spędzają razem wakacje, ich fotografie rozpalają zmysły internautów. Właściwie nie wiadomo, która piękniejsza. To się nazywa sister power!

Ewelina Lisowska z siostrami na wakacjach. Jak wyglądają?

Ewelina Lisowska wybrała się z siostrami na wakacje, na zasłużony wypoczynek. W jednym z postów napisała, że o mały włos nie udałoby się wyjechać, bo była chora, ale spięła się i teraz w pełni korzysta z relaksu.

Piosenkarka nie szczędzi internautom gorących ujęć, zasypując swój profil fotografiami w skąpych bikini. Wiedzieliście, że ma taką perfekcyjną figurę?

W jednym z wielu postów pozuje w czerwonym kostiumie kąpielowym, eksponując ponętne krągłości i imponujące tatuaże. Zachwala miejsce pobytu. Okazuje się, że Karaiby urzekły kolejną polską gwiazdę. Niedawno pisaliśmy, że Marcelina Zawadza odnalazła tam raj na Ziemi.

Internauci są pod wrażeniem fotografii Eweliny Lisowskiej. Nie dość, że utalentowana, piękna, to jeszcze ma niesamowitą figurę.

  • O ja!
  • Jaka figura!
  • Petarda!
  • oj, gorąco! Hot!

Razem z nią są jej piękne siostry, Ala i Ola. Zdjęcia tej drugiej bardzo zaskakują, bo wygląda tak, że można pomylić ją z Julią Wieniawą. Prawdziwa petarda.

Ola Lisowska - siostra Eweliny Lisowskiej wygląda jak Wieniawa

Ola Lisowska – siostra Eweliny Lisowskiej wygląda jak Wieniawa

 

W naszej galerii znajdziecie mnóstwo zdjęć piosenkarki i jej pięknych sióstr. Przyjrzyjcie się dobrze Oli, ona naprawdę wygląda jak Wieniawa!

Zobacz także: Fryzjer oszpecił siostrę Lisowskiej przed studniówką. Do akcji wkroczyła Ewelina. Efekt końcowy powala


Ewelina Lisowska na wakacjach

Ewelina Lisowska na wakacjach

Ewelina Lisowska na wakacjach

Ewelina Lisowska na wakacjach

Ewelina Lisowska na wakacjach

Ewelina Lisowska na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×