Ewelina Lisowska przemówiła do zmartwionych fanów po długiej przerwie. Bez grama makijażu wyrzuciła z siebie wszystkie żale: „Odechciało mi się”

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska nie odzywa się do swoich fanów. Gwiazda postawiła na szczerość i w nagraniu bez grama makijażu zdradziła powód tej decyzji. Dlaczego tak unika kontaktu?

Ewelina Lisowska, zanim pojawiła się w telewizyjnych shows była gwiazdą niszowego zespołu Nurth, z którym występowała przez kilka kolejnych lat. Mimo że grupa cieszyła się sporą popularnością w lokalnej społeczności, gwieździe to nie wystarczało. Artystka marzyła o wielkiej karierze i spróbowała swoich sił w programach TVN-u. W 2008 roku po raz pierwszy pojawiła się w Mam talent!, do którego próbowała ponownie dostać się po trzech latach przerwy. Niestety dwukrotnie została odrzucona przez jurorów.

Mówi się, że do trzech razy sztuka, i tak też było w tym przypadku. Lisowska nie poddała się i w 2012 roku pojawiła się w programie X-Factor. Tam konkurowała m.in. Dawidem Posiadło, który został zwycięzcą. Sama dotarła do półfinału i zajęła 4. miejsce. Jakiś czas później podpisała kontrakt z wytwórnią muzyczną i zadebiutowała utworem Nieodporny rozum, który bił wszelkie rekordy popularności. Jej stabilną pozycję na rynku zapewniły kolejne radiowe hity – W stronę słońca oraz Jutra nie będzie.

Ewelina Lisowska nie odzywa się do swoich fanów. Dlaczego?

Gwiazda wciąż nagrywa muzykę i występuje. Ostatnio bawiła publiczność zebraną na wernisażu Sebastiana Fabijańskiego. Poza tym regularnie publikuje zdjęcia na Instagramie, na którym śledzi ją pokaźna sumka obserwatorów. Niestety fani zauważyli, że ich idolka rzadko do nich mówi. Ewelina przyznała, że ma ku temu powód. Zdradziła go:

Ktoś mi wczoraj powiedział, że powinnam do Was częściej mówić, więc mówię. Przyznam, że celowo uciekam od takiego gadania o sobie, by nie dawać ludziom zbyt dużego pola do popisu do komentowania mojego życia i w ogóle mnie – mówiła na wideo bez grama makijażu.

Ewelina Lisowska nie ukrywa swojego stanowiska, jeśli chodzi o szczepienia przeciwko COVID-19. Wczoraj pochwaliła się, że przyjęła trzecią dawkę. Jak wiadomo, ten temat jest niezwykle kontrowersyjny w ostatnim czasie. Artystka przyznała, że padła ofiarą hejterów, którzy nie szczędzili słów:

Wczoraj oczywiście, jak podzieliłam się swoją decyzją o kolejnym szczepieniu, zawrzało. No bo oczywiście nie możemy szanować swoich decyzji, swoich wyborów, tylko trzeba się hejtować za wszystko i wszędzie. Odechciało mi się po prostu otrzymywania takiej złej energii od ludzi, których tak naprawdę nie znam.

30-latka uspokoiła jednak swoich fanów i dała cień nadziei na to, że będzie się do nich częściej odzywać:

Jeśli chcecie, bym do was mówiła częściej, nie tylko o tym, że się zaszczepiłam, to jak najbardziej postaram się.

Zobaczcie, jak gwiazda wygląda bez makijażu.


Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×