Ewelina Bator pożegnała Żorę. Partnerka Korolyova z trudem powstrzymywała łzy. „Musisz odejść, by być”. Jej słowa łamią serce

Ewelina Bator pożegnała Żorę Korolyova

Ewelina Bator pożegnała Żorę Korolyova

Pogrzeb Żory Korolyova miał miejsce 5 stycznia w Warszawie. Wśród żałobników była jego partnerka, Ewelina Bator, która pożegnała go we wzruszających słowach. Co powiedziała?

Żora Korolyov zmarł 21 grudnia w wieku 34 lat. Wiadomość o nagłej śmierci młodego tancerza zszokowała opinię publiczną. W środę, 5 stycznia w kościele pw. św. Antoniego z Padwy przy u. Senatorskiej w Warszawie odbył się jego pogrzeb. Pożegnali go bliscy i przyjaciele. Wśród żałobników, oprócz znajomych z show-biznesu, wśród których można było dostrzec: Agustina EgurrolęRafała MaserakaEwę SzabatinLenkę Klimentovą i Jana Klimenta, Agnieszkę MrozińskąTomasza Barańskiego, Jacka Jeschke, obecna była partnerka tancerza – Ewelina Bator, która we wzruszający sposób pożegnała ukochanego.

Pogrzeb Żory Korolyova. Jak pożegnała go Ewelina Bator?

Żora Korolyov nie żyje. Śmierć tancerza wstrząsnęła przede wszystkim jego 11-letnią córką, Sonią, którą miał z pierwszego małżeństwa i partnerką, z która spędził, jak się okazało, ostatnie 5 lat życia. Ewelina Bator we zruszających słowach mówiła o ukochanym podczas jego pogrzebu. Jej słowa łamia serce.

Bator wspomniała o tym, jakim wyjątkowym człowiekiem był Żora. O tym, jak bardzo wspierał swoich bliskich. Podkreśliła, jak bardzo kochał córeczkę.

Żora był wyjątkowym dzieckiem. Zawsze, codziennie rano wysyłał wiadomość do rodziców. Życzył im dobrego dnia i mówił, jak bardzo ich kocha. Po śmierci taty, Wiaczesława, opiekował się swoją mamą, Mariną z całych sił. Nie było dnia, kiedy nie myślał o córce Soni, którą zawsze będzie kochał do szaleństwa. W trudnych chwilach spotykaliśmy się i zostaliśmy partnerami oraz najlepszymi przyjaciółmi. Od kiedy cię poznałam, nigdy nie musiałam sobie robić kawy. Zawsze czekała gotowa z cynamonem w salonie. Skradłeś serce całej rodzinie — mówiła ledwie panując nad emocjami Ewelina Bator.

Ewelina podziwiał także talent Korolyova i pasję, z jaką wykonywał swój zawód. Dodała, że niezliczona ilość słów wsparcia, z jaka się spotkała, świadczyła o Żorze, jako o człowieku o wielkim sercu. Podziękowała też za wspólne lata.

Wyjątkowy talent, mogłam patrzeć na ciebie godzinami, tańczyłeś jak anioł. Lawina wspierających wiadomości, telefonów i morze łez, które po tobie zostały, to tylko dowód na to, jak wiele dla nas wszystkich znaczysz. Dziś czas się pożegnać, do zobaczenia kochanie, dziękuję. Dziękuję, że dałeś mi tyle wspomnień, będę je nieść przez życie i pielęgnować. Musisz odejść, by być. Kocham cię – pożegnała swojego ukochanego.

Podczas pożegnania ukochanego, Ewelina Bator poprosiła zebranych o ostatnie oklaski dla ukochanego. Brawa rozbrzmiewały na cmentarzu przez kilka minut…


Pogrzeb Żory Korolyova

Pogrzeb Żory Korolyova

Pogrzeb Żory Korolyova

Pogrzeb Żory Korolyova

Pogrzeb Żory Korolyova

Pogrzeb Żory Korolyova

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×