Córka Artura Żmijewskiego wyrosła na ślicznotkę i właśnie podbija show-biznes! Uroda i talent nie z tej ziemi!

Artur Żmijewski - córka Ewa

Artur Żmijewski - córka Ewa

Córka Artura Żmijewskiego - Ewa Żmijewska, jest piosenkarką. Niedługo ukaże się jej pierwszy album! Dziewczyna pracuje w duecie ze swoją przyjaciółką Shandy. Zobacz, jaką muzykę tworzą.

Artur Żmijewski ma powody do dumy. Jego córka Ewa rozwija swój talent wokalny i robi karierę muzyczną w Stanach Zjednoczonych, gdzie od kilku lat mieszka. 26-latka śpiewa, nagrywa muzykę i koncertuje. Studiowała na prestiżowej uczelni Los Angeles College of Music, a teraz uczy się w California Institute of the Arts.

Dziewczyna zaprzyjaźniła się z amerykańską wokalistką Shandy i od jakiegoś czasu tworzą w duecie pod nazwą Shandy & Eva. W internecie nie brakuje ich wspólnych nagrań. Jesienią 2018 roku wydały singiel zatytułowany Sunrise.

Artur Żmijewski jest bardzo dumny z córki. Okazuje się, że  już jako dziecko zdradzała duży talent wokalny. Tata zawsze ją wspierał i jest jej największym fanem. Co ciekawe, to właśnie po nim Ewa Żmijewska miała odziedziczyć talent muzyczny. W przeszłości aktor chętnie grał na gitarze, występował ze swoim zespołem na festiwalach i wykonywał poezję śpiewaną.

Niezwykły talent Ewy Żmijewskiej dostrzegł także Mietek Szcześniak, który miał okazję poznać dziewczynę w Los Angeles. Niewykluczone, że artyści stworzą w przyszłości wspólny projekt:

Nawiązali kontakt, który chcieliby wkrótce przełożyć na język muzyki. Szybko też polubili się i zaprzyjaźnili. Od osób znających piosenkarza dochodzą sygnały, że myślą o wspólnym projekcie. Doskonale się rozumieją, a Szcześniak chciałby stworzyć coś z dziewczynami. Podoba mu się ich podejście do muzyki. Widzi, że mają potencjał i uważa, że wspólnymi siłami mogliby stworzyć coś, co Polacy docenią i pokochają — podaje źródło Życia na gorąco.

Już 11 sierpnia odbędzie się premiera płyty wokalistek Give It a Try. Shandy & Eva wystąpią też w Sopocie w Teatrze Atelier im. Agnieszki Osieckiej. Życzymy powodzenia!

 

Zobacz: Artur Żmijewski nie odejdzie z „Ojca Mateusza”, bo zarobi fortunę! Jaką kwotę zgarnie?

Zobacz: To koniec „Ojca Mateusza”?! Artur Żmijewski znika z serialu! Na jego miejsce pojawi się nowa gwiazda!

Zobacz: Córka Artura Żmiejewskiego wyrosła na ślicznotę, która trzęsie całymi Stanami! Ewa jest już gwiazdą w USA!


Ewa Żmijewska

Ewa Żmijewska

Ewa Żmijewska - koncert

Ewa Żmijewska - koncert

Ewa Żmijewska i Shandy podczas nagrań

Ewa Żmijewska i Shandy podczas nagrań

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×