Szukaj

Ewa Farna pokazała najpiękniejsze zdjęcie z okresu ciąży. Pół roku po porodzie rozczuliła fanów

Ewa Farna świętując walentynki, rozczuliła swoich obserwujących. Opublikowała piękne zdjęcie z okresu ciąży i napisała wzruszające słowa.
Ewa Farna - walentynki

Ewa Farna - walentynki

Ewa Farna w 2019 roku została mamą. W czerwcu powitała na świecie synka Artura. Bardzo szybko wróciła na scenę – udowadniając, że da się połączyć karierę z wychowywaniem dziecka. Świetnie radzi sobie w nowej roli, a dzisiaj z okazji święta zakochanych, dała wyraz swojej wielkiej miłości.

Ewa Farna – zdjęcie z okresu ciąży. Jak wyglądała i co napisała?

Kiedy wszyscy publikują romantyczne zdjęcia ze swoimi połówkami, Ewa Farna na swoim Instagramie, dała wyraz innej miłości, tej macierzyńskiej.

Na opublikowanej fotografii widzimy piosenkarkę z czasów ciąży. Zdjęcia wcześniej nie publikowała. Jest z czasów, kiedy jeszcze nikt nie wiedział, że spodziewa się dziecka. Opisała swoje szczęście, to jak miłość zmieniła jej życie i że jest dla nie najważniejsza. Głębokiego uczucia życzyła też swoim fanom.

rok temu… kiedy jeszcze nikt nie wiedzial. Jestem ogromnie szczesliwym czlowiekem, nie dzieki slawie ani pieniadzom, ale wlasnie dzieki milosci, ktorej daje pierwszenstwo przed cala reszta. I nikdy nie zalowalam. I wlasnie milosci w zyciu zycze Wam najbardziej. Swietujmy ja codziennie (zachowano pisownię oryginalną) – napisała.

Walentynkowy post rozczulił internautów. Pewnie żaden z nich nie spodziewał się tego typu wyznania od swojej idolki.

  • Pięknie wyglądasz na tym zdjęciu, proste a jakie piękne! wszystkiego dobrego dla Was.
  • Pięknie napisane. Dzielmy się miłością, dobrym słowem każdego dnia. Każdy dzień może być piekny jeśli będziemy w sobie pielęgnować miłość.
  • Bardzo piękne zdjęcia, cudowna pamiątka.
  • Miłość i rodzina to najważniejsze cechy w życiu , tego nie kupi się za pieniądze i to jest najważniejsze, Duzo milosci dla was – piszą.

Zobacz także: Ewa Farna pokazała pierwsze zdjęcie syna od czasu porodu. Jaki z niego uroczy bobas!


Ewa Farna - zdjęcie na walentynki

Ewa Farna - zdjęcie na walentynki

Ewa Farna i Martin Chobot z synkiem - Boże Narodzenie, 2019

Ewa Farna i Martin Chobot z synkiem - Boże Narodzenie, 2019

Ewa Farna - jak mieszka?

Ewa Farna - jak mieszka?

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×