Szukaj

Piękna Ewa Farna w zimowym looku szaleje w parku z półrocznym synkiem! Ubrała się pod kolor wózka

Ewa Farna na spacerze z synem

Ewa Farna na spacerze z synem

Ewa Farna pokazała na swoim Instagramie urocze zdjęcie z jesiennego spaceru z synkiem. Zobaczcie, jak kwitnąco wygląda. Macierzyństwo wyraźnie jej służy.

Ewa Farna w tym roku została mamą. Piosenkarka kilka miesięcy temu powitała na świecie syna Artura. I jak to zwykle bywa, teraz łapie każdy moment dobrej pogody, żeby wyjść z malutkim na spacer, co jest bardzo wskazane zarówno dla dziecka jak i jego rodzicielki. Zdjęciem pochwaliła się na Instagramie.

Zobacz: Ewa Farna pochwaliła się, jak wróciła do formy po porodzie. To nie jest zasługa diety

Ewa Farna na spacerze z synem. Jak wyglądała?

Ewa Farna swoje macierzyństwo zaplanowała z niezwykłą starannością. Zanim zdecydowała się na ciążę dużo o tym czytała. Potem głęboko przemyślała, czy nadszedł odpowiedni moment na dziecko. W rozmowie z Katarzyną Burzyńską powiedziała:

Pomyślałam sobie: Czy ja będę miała dziecko teraz, czy za trzy lata, to będzie podobna sytuacja życiowa. Fajnie by było, mając 35 lat, mieć 10-letnie dziecko: będę jeszcze bardzo młoda, będę miała energię do życia i dzieci w takim wieku, że będziemy mogli z mężem sami gdzieś wyjechać.

Teraz cieszy się swoim małym Arturem i mimo kilku trudnych chwil, które przeżyła, o czym powiedziała w wyżej wymienionym wywiadzie, napawa się chwilami z synkiem. Ostatnio pokazała zdjęcie ze spaceru.

W pięknej jesiennej scenerii, ubrana w brązy, pod kolor wózka, przechadza się z Arturem. Wygląda niezwykle promiennie i świeżo. Taka zimowa stylizacja w listopadowym parku.

Post powstał też dlatego, że Ewa Farna przekazała swoim fanom informację o filmie dokumentalnym o niej, który można obejrzeć już w języku czeskim.

Zobacz: Ewa Farna zdradziła, jak mieszka. Te szczegóły Was zaskoczą!

View this post on Instagram

Mam obrovskou radost, ze najdete muj dokument Ewa Farna 10: Neznámá známá uz i na ceskem @netflix! ????????‼️ Tak kdo ho jeste nevidel, uz nema vymluvu????… ???????? najdete ho krome Netflixu i na iTunes, Google Play, alza.cz nebo voyo.cz #ewafarna #dokument #ewafarna10 #neznamaznama #netflix #itunes #googleplay #online

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on

Fani są zachwyceni jest wyglądem. Pada mnóstwo komplementów.

  • Piękna, macierzyństwo ci służy!
  • Jakie spojrzenie!
  • Oj, te oczy!
  • Wspaniale wyglądasz! Cudna fotka!

Nie sposób nie zgodzić się z ich opiniami.

Zobacz: Ewa Farna porażająco szczerze o ciemnych stronach macierzyństwa: „Miałam momenty doła”. Wyliczyła ich całkiem sporo


Ewa Farna na spacerze z synem

Ewa Farna na spacerze z synem

Ewa Farna w złotej, obcisłej sukience

Ewa Farna w złotej, obcisłej sukience

Ewa Farna z synem. Ma wózek marki Cybex

Ewa Farna z synem. Ma wózek marki Cybex

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×