Szukaj

Ewa Farna przebiła wszystkie gwiazdy! Wozi synka w wózku, który jest prawdziwym unikatem

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna pochwaliła się w sieci nagraniem, na którym możemy zobaczyć, w czym wozi syna. Tego modelu nie dostaniecie nawet w najbardziej luksusowym sklepie dla dzieci. 

Ewa Farna to jedna z najbardziej żywiołowych wokalistek. Jej koncerty zawsze są prawdziwymi nośnikami energii, którą obdarza wszystkich swoich fanów. Od pewnego czasu artystka sprawdza się doskonale także w roli mamy. Gwiazda wspólnie z mężem Martinem Chobotem doczekała się synka. Chłopiec o imieniu Artur natychmiast stał się jej oczkiem w głowie. Chociaż poświęca mu cały swój wolny czas, którego ze względu na pandemię ma aż w nadmiarze, to zaledwie kilka tygodni po jego narodzinach wróciła na scenę.

Maluszek od samego początku towarzyszył sławnej mamie za kulisami. Po porodzie Ewa ma jeszcze więcej energii i nawet kwarantanna i obostrzenia nie powstrzymały jej przed koncertowaniem. W zeszłym roku, chcąc sprawić radość swoim fanom, wyruszyła w mini trasę po Czechach, podczas której grała krótkie koncerty pomiędzy osiedlami mieszkaniowymi. Skierowane były one głównie do seniorów, dla których jest to szczególnie trudny czas.

Ewa Farna pokazała wózek swojego synka w czasie pandemii

Ewa stara się nie tracić kontaktu z fanami i, pomimo że od dłuższego czasu nie pojawia się na scenie, to jest bardzo aktywna w social mediach. Regularnie publikuje kolejne kadry na Instagramie, a my możemy oglądać coraz więcej ujęć, na których widzimy jej synka, który rośnie jak na drożdżach.

W ciągu ostatniego roku obserwowaliśmy, jak Ewa spędza czas z chłopcem. Uwielbiają wspólne spacery i zwiedzanie okolicy. W postach publikowanych przez artystkę nigdy nie brakuje sporej dawki dobrego humoru.

Właśnie na profilu Ewy pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak spędza czas z małym Arturem. Podczas gdy większość gwiazd chwali się w sieci wózkami spacerowymi, za które płacą krocie, wokalistka wykazała się nie lada kreatywnością. Jej synek podróżuje po ogrodzie… w taczce. Widać, że bardzo mu się to podoba.

Wibracje lockdownu. Poczuj się jak kompost – zabawnie oznaczyła filmik.

Widać, że synek artystki nie potrzebuje żadnych luksusowych akcesoriów, a największą radość sprawia mu czas spędzony z mamą na świetnej zabawie.


Ewa Farna pokazała w czym wozi syna

Ewa Farna pokazała w czym wozi syna

Ewa Farna pokazała w czym wozi syna

Ewa Farna pokazała w czym wozi syna

Ewa Farna pokazała męża i syna

Ewa Farna pokazała męża i syna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×