Szukaj

Ewa Farna zrobiła niespodziankę i pokazała nowe zdjęcie męża i syna. Artur to już duży chłopiec

Ewa Farna

Ewa Farna

Ewa Farna zrobiła swoim fanom prawdziwą niespodziankę. Gwiazda pokazała zdjęcie swojego synka. Artur niedawno skończył roczek. To już bardzo duży chłopiec. 

Ewa Farna to wokalistka obdarzona niezwykłą charyzmą. Jest prawdziwym wulkanem energii i zdecydowanie nie potrafi usiedzieć w miejscu. Gwiazda już 6 tygodni po porodzie zagrała pierwszy koncert. Nawet kwarantanna nie spowodowała, że zwolniła tempo. Nawet podczas pandemii starła się umilać codzienność swoim fanom, organizując bezpieczne występy. Cały czas jest także aktywna w sieci i chętnie publikuje wybrane kadry ze swojego życia prywatnego. Cały czas informuje także o tym, jakie nowe wydarzenia muzyczne ma w planach.

Wokalistka zdecydowanie nie zaniedbuje social mediów, bo zdaje sobie sprawę z tego, że przez brak koncertów miłośnicy jej muzyki są spragnieni kontaktu. Jej obserwatorzy codziennie wyczekują nowych relacji i zdjęć, aby zobaczyć, co słychać u ich ulubienicy. Ze względu na pandemię gwiazda ma zdecydowanie więcej czasu, który może poświęcić swojej rodzinie. Na jej Instagramie w ostatnim czasie pojawia się zdecydowanie więcej kadrów z czterech kątów. Chętnie pokazuje także, jak spędza czas poza domem. Wiemy, że razem z mężem i synem uwielbiają wycieczki po okolicy.

Ewa Farna pokazała męża i syna

Ewa na co dzień mieszka w Czechach swój czas musi dzielić pomiędzy dwa kraje, ponieważ w Polsce też ma liczną grupę wiernych fanów. Ostatnie tygodnie nie sprzyjają podróżom, dlatego, aby umilić sobie czas, artystka razem z rodziną, zwiedzają rodzimą Pragę. Dzisiaj udostępniła zdjęcie, na którym widzimy jej męża i syna podczas spaceru w stolicy Czech. Gwiazda bardzo ubolewa nad tym, że miasto nie tętni życiem, jak miało to miejsce do tej pory.

Ciekawe uczucie zwiedzać Pragę szara, zamknięta- bezludzie tam, gdzie zawsze są tony turystów. Ciesze na Święta, a Wy bądźcie czujni, bo jeszcze małe niespodzianeczki, będę dla Was miała. Małe, ale miłe. Mam nadzieje, ze u Was dobrze?
Ja już po covidzie. Poznasz tak, ze przewijanie dzieciaka jest zupełnie spoko.

Ewa bardzo rzadko publikuje zdjęcia swoich najbliższych, ale tym razem zrobiła wyjątek. O ile jej mąż jest doskonale znany fanom, ponieważ jest członkiem jej zespołu, to kadry z synkiem są prawdziwym rarytasem. Widzimy, że mały Artur jest już całkiem sporym chłopcem i chętnie zwiedza na rękach swojego taty zabytki starego miasta. Chłopiec w czerwcu tego roku obchodził swoje pierwsze urodziny.


Ewa Farna pokazała męża i syna

Ewa Farna pokazała męża i syna

Ewa Farna i Martin Chobot

Ewa Farna i Martin Chobot

Ewa Farna z synem

Ewa Farna z synem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×