Szukaj

Ewa Farna pokazała przeogromny ciążowy brzuszek na koncercie! Przed samym porodem wygląda obłędnie!

Ewa Farna przed porodem opublikowała zdjęcia z koncertu, na którym wystąpiła w spektakularnej kreacji. Piękna, srebrna suknia podkreśliła przeogromny ciążowy brzuszek gwiazdy.
Ewa Farna ciążowy brzuszek

Ewa Farna ciążowy brzuszek

Ewa Farna w najbliższym czasie urodzi swoje pierwsze dziecko. Gwiazda polskiej i czeskiej estrady nawet w zaawansowanej ciąży nie stroni od występów na scenie i aktywności w sieci. W środę piosenkarka pokazała na Instagramie przepiękne zdjęcia z mocno zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem. W ten sposób podziękowała wszystkim czeskim fanom za obecność na jej koncertach i zapowiedziała powrót na scenę już za kilka miesięcy.

Ciężarna Farna na Instagramie opublikowała galerię zdjęć, na których możemy podziwiać ją w pięknej, srebrnej kreacji imponująco mieniącej się w blasku fleszy, eksponującej jej przeogromny ciążowy brzuszek. Fotografie idealnie oddają to, co obecnie dla Ewy jest najważniejsze – scena, muzyka i dziecko, które lada dzień powita na świecie.

Pierwsza część mojej trasy była fantastyczna. Uwielbiam te zdjęcia zrobione przez Thomasa Moudre’a. (…) Tych których nie było z nami podczas tej trasy mam dobą wiadomość. Bilety na jesienne koncerty wciąż są w sprzedaży – napisała Ewa.

Artystka informację o ciąży utrzymała w tajemnicy aż do lutego, gdy do internetu trafił teledysk do jej czeskiego singla Ta o nas. W klipie możemy zobaczyć sporo scen z udziałem jej męża Martina Chobota. Nie zabrakło ujęć ze ślubu i wesela pary, jednak największą niespodziankę Farna zostawiła na sam koniec – w ostatnich sekundach zaprezentowała swój piękny brzuszek. Od tego momentu publika razem z nią wyczekuje narodzin syna. Fani są podekscytowani zbliżającym się porodem gwiazdy, o czym można przeczytać w licznych komentarzach, także pod najnowszymi zdjęciami.

Zobaczcie, jak pięknie Ewa Farna wygląda na ostatniej prostej przed porodem.

Zobacz: Ewa Farna kupiła imponującą willę za 3 miliony złotych! Ale luksus! Czeski tabloid dotarł do zdjęć wnętrz!

Zobacz: To jakaś bzdura! Ewa Farna oficjalnie zdementowała największą plotkę na temat swojej ciąży [WIDEO]

Zobacz: Ciężarna Ewa Farna topless na wakacjach! Jej zdjęcie z tropików rozpaliło wyobraźnię fanów


Ewa Farna na ostatnim koncercie przed porodem

Ewa Farna na ostatnim koncercie przed porodem

Ewa Farna pokazała duży ciążowy brzuch

Ewa Farna pokazała duży ciążowy brzuch

Ostatni koncert Ewy Farnej przed porodem

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×