Szukaj

Ewa Farna pokazała się bez makijażu na kwarantannie. Za ten post należą się jej brawa

Ewa Farna pokazała się na zdjęciu na Instagramie. Gwiazda pozuje bez makijażu. Do swojego zdjęcia dołączyła wiadomość, którą powinien przeczytać każdy.
Ewa Farna

Ewa Farna

Obecna sytuacja raczej nie napawa optymizmem. Cały świat zmaga się z pandemią koronawirusa i póki co nic nie wskazuje na to, że będzie lepiej. W ostatnim wywiadzie udzielonym dla CNN Premier Morawiecki porównał COVID-19 do „trzęsienia ziemi” i podkreślił, że wszystko jeszcze przed nami, a ilość chorych będzie wzrastała z dnia na dzień. Ostatecznie może sięgnąć nawet kilku tysięcy. W związku z tym ogłoszono domową kwarantannę. Zarówno celebryci jak i zwykli ludzie spędzają ten czas z bliskimi, zgodnie z akcją #zostańwdomu.

Ewa Farna bez makijażu. Jak wygląda?

Ewa Farna należy do grona tych gwiazd, które nie mają problemu, by umieścić w sieci swoje zdjęcie bez makijażu. Ogromny dystans do siebie i swojego wyglądu pokazała już nie raz. Dziś również zdecydowała się na umieszczenie fotografii no make-up. Wygląda na niej jak młoda dziewczyna.

Tym razem jednak wystosowała również kilka słów do fanów. Przekazała w nich słowa wsparcia i otuchy. Dodała też parę przemyśleń o obecnie panującej sytuacji i zdradziła, że również bacznie się jej przygląda:

I tak sobie oglądam filmiki, jak nad pustymi włoskimi ulicami zaczynają ożywać balkony.
Ludzie śpiewają z okna do okna. Do zwykle zapchanej turystami Wenecji tym razem zawitały delfiny.
Wolontariusze szyją maski do szpitali, bo jest ich deficyt w całym kraju. (przynajmniej w Czechach). Nasza europejska cywilizacja jest synonimem pracy, skupianiem się na wyniki, niepotrzebnych zakupów, bywamy bezwzględni, egoistyczni. Żyjemy w najwygodniejszych czasach, a jednak cały czas niezadowoleni.

Według artystki można było przewidzieć fakt, że w końcu uderzy w nas coś mocnego. Jednak warto tę sytuację wykorzystać z korzyścią dla nas samych. Ten czas możemy poświęcić rodzinie, zaopiekować się osobami starszymi. Zrobić to czego nigdy nie mogliśmy:

To była chyba kwestia czasu, kiedy coś walnie nas po palcach. Może to ma być okazja by znów skierować nas ludzi powrotem DO siebie, do nas samych. Mamy przestrzeń być w domu z rodziną, zaopiekować się starszymi osobami… W tym całym pośpiechu zwolnić, i w domu robić rzeczy, na które nigdy nie było czasu.

Apeluje także o to, by zostać w domu, gdyż to dzięki temu możemy uratować życie innym osobom. Zrobimy to w bardzo prosty sposób, czytając książkę lub też oglądając film na Netflixie:

Możemy uratować zdrowie/ życie swoje i swego sąsiada tym, że będziemy oglądali Netflixa. Albo przeczytamy książkę, która leży przy łóżku już parę miesięcy. Paradoksalnie cały koronawirus zmusza nas do robienia rzeczy, które mielibyśmy chcieć robić z własnej woli.

Na koniec Ewa dodała, że warto znaleźć we wszystkim coś pozytywnego i wykorzystać te dobre możliwości związane z koronawirusem:

Jak zawsze, staram się znaleźć coś pozytywnego.
Wierzę w to, że wszystko ma jakieś znaczenie (brzmi to jak cytat z banalnej piosenki, ale I MEAN IT !)
Wykorzystajmy te dobre możliwości, które z sobą to świństwo niesie.
Bo co innego nam pozostaje (zachowano pisownię oryginalną).

View this post on Instagram

???????? #koronawirus (cesky text v predchozim postu!) . . I tak sobie oglądam filmiki, jak nad pustymi włoskimi ulicami zaczynają ożywać balkony. Ludzie śpiewają z okna do okna. Do zwykle zapchanej turystami Wenecji tym razem zawitały delfiny.???? Wolontariusze szyją maski do szpitali, bo jest ich deficyt w całym kraju. (przynajmniej w Czechach). Nasza europejska cywilizacja jest synonimem pracy, skupianiem się na wyniki, niepotrzebnych zakupów, bywamy bezwzględni, egoistyczni. Żyjemy w najwygodniejszych czasach a jednak cały czas niezadowoleni. To była chyba kwestia czasu, kiedy coś walnie nas po palcach. Może to ma być okazja by znów skierować nas ludzi powrotem DO siebie, do nas samych.???? Mamy przestrzeń być w domu z rodziną, zaopiekować się starszymi osobami…. w tym całym pośpiechu zwolnić, i w domu robić rzeczy, na które nigdy nie było czasu.⏱ Możemy uratować zdrowie/ życie swoje i swego sąsiada tym, że będziemy oglądali Netflixa. Albo przeczytamy książkę, która leży przy łóżku juz parę miesięcy.???? Paradoksalnie cały koronawirus zmusza nas do robienia rzeczy, które mielibyśmy chcieć robić z własnej woli: ❤️Zwolnić. Cieszyć się czasem w domu z najbliższymi. ❤️Być solidarnym, myśleć też o innych… ❤️Zadzwonić do babci jak się jej powodzi i czy czegoś nie potrzebuje. ❤️Zrozumieć, że jesteśmy częścią przyrody i nie powinniśmy ją olewać (ewent. tylko podlewać haha) ❤️Skupić się na sobie, nauczyć się nudzić! ???? ❤️No i pokory- by docenić to jak dobrze się mamy. Jak zawsze, staram się znaleźć coś pozytywnego. Wierzę w to, że wszystko ma jakieś znaczenie (brzmi to jak cytat z banalnej piosenki, ale I MEAN IT ????!) Wykorzystajmy te dobre możliwości, które z sobą to świństwo niesie. Bo co innego nam pozostaje. #zostanwdomu #dbajmyosiebie #koronawirus #niechtojestjuzzanami #badzmyodpowiedzialni

A post shared by Ewa Farna (@ewa_farna93) on


Ewa Farna bez makijażu

Ewa Farna bez makijażu

Ewa Farna zmiana wizerunku

Ewa Farna zmiana wizerunku

Ewa Farna - jak mieszka?

Ewa Farna - jak mieszka?

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×