Ewa Chodakowska kupiła hotel w Grecji: „Po prostu bajka”. Zdjęcia obiektu robią wrażenie

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska planowała kupić dom w Grecji. Poszła o krok dalej i zainwestowała w hotel, o czym poinformowała na Instagramie. Pokazała zdjęcia i zdradziła, co wyróżnia ogromny obiekt.

Lada moment Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis będą świętować 8. rocznicę ślubu. Zakochani zalegalizowali swój związek dokładnie 25 września 2013 roku. Ceremonia odbyła się w warszawskim klasztorze dominikanów. Trenerka włożyła suknię marki La Mania, którą sama pomogła stworzyć.

Od wielu lat gwiazda sportu i jej mąż dzielą czas między Polskę a Grecję. Trenerka w rozmowie z Vivązdradziła, że mieszkają w dwóch domach. W Warszawie skupiają się na sprawach służbowych, a w Atenach odpoczywają:

Centrum zawodowe to Warszawa, ale centrum relaksu i celebrowania życia to Grecja. Całe lata marzyliśmy, żeby kupić mieszkanie na Riwierze Ateńskiej, która rozciąga się wzdłuż wybrzeża Zatoki Sarońskiej, pomiędzy południowymi przedmieściami Aten a przylądkiem Sounion. […]. Obok naszego domu kręta droga prowadzi do świątyni Posejdona – komentowała Chodakowska.

Ewa Chodakowska kupiła hotel w Grecji. Jak wygląda?

Chodakowska nigdy nie ukrywała, że chciałaby mieć dom położony nieopodal plaży. W nowym poście na Instagramie zdradziła, że wkrótce będzie mogła cieszyć oczy wymarzonym widokiem. Po wielu latach poszukiwań jej mężowi udało się znaleźć miejsce, które pomieści nie tylko zakochanych, ale także ich przyjaciół:

Aaaa!!!!! Pisze ze łzami wzruszania w oczach… Od kilku lat mój mąż szukał dla nas domu w Grecji.. takiego domu, który pomieści tez nasze duże Rodziny i naszych Przyjaciół.

Ewa Chodakowska dodała, że chociaż razem z Lefterisem planowali kupić dom, a ostatecznie zainwestowali w hotel. Miejsce zauroczyło ich od pierwszego razu, gdy się w nim pojawili:

Znalazł hotel. Kiedy przyjechaliśmy tutaj dwa miesiące temu, ugięły nam się kolana. Lokalizacja przy plaży.. z najpięknieszym zachodem słońca EVER! To było zbyt piękne, żeby było prawdziwe. Możesz sobie wyobrazić nasze emocje. Dziś zapięliśmy wszelkie formalności na ostatni guzik.. i odebraliśmy klucze Brak mi słów… Będzie BAJKA ..

Jak wynika ze zdjęć, które udostępniła trenerka, obiekt robi wrażenie. Obok imponującego kompleksu, znajduje się spory basen. Internauci są zachwyceni nową inwestycją:

  • Maffashion: Wow! No mega sprawa!
  • Marta Manowska: Ewa Bardzo Wam gratuluje Wiem, jak bardzo Was to cieszy. I wiem też, że będzie to miejsce mocy i wspaniałej energii. Cieszę się dziś razem z Wami.
  • Wspaniale, że tak pięknie układa Wam się życie. Stanowicie świetny zespół, a mąż, który jest przyjacielem, partnerem i bratnia dusza to skarb.

Wspomniane fotografie znajdziecie w galerii.


Ewa Chodakowska kupiła hotel

Ewa Chodakowska kupiła hotel

Ewa Chodakowska kupiła hotel

Ewa Chodakowska kupiła hotel

Ewa Chodakowska kupiła hotel

Ewa Chodakowska kupiła hotel

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×