Eurowizja 2022. Pierwsza polska propozycja ujawniona. TVP wyśle siostry Szczepańskie?

Eurowizja 2022. Siostry Szczepańskie reprezentantkami Polski?

Eurowizja 2022. Siostry Szczepańskie reprezentantkami Polski?

Eurowizja 2022. Siostry Szczepańskie opublikowały piosenkę na konkurs. El Complemento ma szansę reprezentować Polskę? Posłuchajcie.

Do Eurowizji 2022 pozostało jeszcze trochę czasu, ale gwiazdy już w pocie czoła pracują nad piosenkami, z którymi chciałyby pokazać się szerokiej publiczności. Na razie nie wiadomo, jak Polska wybierze swojego reprezentanta, ale mimo to nie brakuje chętnych do wyjazdu do Włoch, w których odbędzie się przyszłoroczna edycja imprezy.

Eurowizja 2022. Kto z Polski? Siostry Szczepańskie chcą jechać z El Complemento

Jacek Kurski pod koniec sierpnia wyznał reporterce Jastrząb Post, że TVP nie chce popełnić tegorocznego błędu, dlatego już pracuje nad formułą, która pomoże wyłonić jak najlepszego kandydata i utwór na Eurowizję 2022.

Chciałbym abyśmy ujawnili kandydata na Eurowizji może późno, ale pracowali nad tym hitem dużo wcześniej. Jeszcze jesienią tego roku. Bo potem jest już bardzo późno na rozkręcenie promocji i znalezienie odpowiedniej piosenki.

Czy będą to publiczne eliminacje, jak w poprzednich latach? A może stacja podejmie decyzję za zamkniętymi drzwiami – jak w przypadku Rafała Brzozowskiego? Niezależnie od formatu eliminacji, znamy już pierwsze kandydatki zainteresowane wyjazdem do Włoch.

Na YouTubie pojawiła się pierwsza piosenka promowana pod szyldem zbliżającej się Eurowizji. To propozycja od sióstr Szczepańskich, które cieszą się rozpoznawalnością wśród fanów serialu Miłość na zakręcie. W produkcji wcieliły się w role córek bohaterki granej przez Kasię Skrzynecką, a przez media zostały okrzyknięte „córkami Skrzyneckiej”.

Teraz mają szansę zyskać jeszcze większy rozgłos – być może międzynarodowy. Ma im w tym pomóc piosenka El Complemento, która w całości śpiewana jest w języku hiszpańskim. Siostry Szczepańskie nie ukrywają, że mają chrapkę na Eurowizję, o czym wspomniały na Instagramie i w opisie dołączonym do filmu.

A może to będzie propozycja na EUROWIZJĘ 2022? – podpytują internautów Dorota, Agnieszka i Monika.

Wyświetleń teledysku przybywa z każdą godziną, a w komentarzach pojawia się coraz więcej głosów na temat tego, czy piękne trio powinno reprezentować Polskę. Jeśli tak się stanie, będzie to pierwsza rodzima kompozycja w całości śpiewana w języku innym niż polski lub angielski. W przeszłości wstawki po hiszpańsku mogliśmy usłyszeć u Blue Cafe w Love Song i Ich Troje w Follow My Heart.

Chcielibyście usłyszeć El Complemento na Eurowizji 2022? Cały utwór ponżej.


Siostry Szczepańskie zapowiadają udział w Eurowizji 2022

Siostry Szczepańskie zapowiadają udział w Eurowizji 2022

Siostry Szczepańskie – premiera książki Most Ikara

Siostry Szczepańskie – premiera książki Most Ikara

Siostry Szczepańskie – premiera książki Saga niewoli Aldony Wleklak

Siostry Szczepańskie – premiera książki Saga niewoli Aldony Wleklak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×