Eurowizja 2020: Michał Szpak, Cleo i… To oni wybiorą reprezentanta Polski do Rotterdamu!

Eurowizja 2020: jury Szansy na sukces

Eurowizja 2020: jury Szansy na sukces

Eurowizja 2020: Jury – gwiazdy odcinków eliminacyjnej Szansy na sukces – ujawnieni. Kto wybierze reprezentanta Polski do Rotterdamu? Wśród ekspertów Michał Szpak i Cleo.

Eurowizja 2020 odbędzie się dopiero w maju, ale już wiemy, że polski reprezentant na konkurs zostanie wyłoniony drogą eliminacji przeprowadzonych w programie Szansa na sukces.

O wyjazd na konkurs zawalczy kilku artystów, którzy wezmą udział w trzech rozgrywanych co tydzień półfinałach. Z każdego koncertu wyłoniony zostanie zwycięzca wskazany przez jurora – gwiazdę odcinka. Trójka najlepszych spotka się w wielkim finale.

Publiczność będzie decydować o wyniku tylko w ostatniej, najważniejszej części eliminacji. 23 lutego widzowie i jurorzy wybiorą zwycięzcę eliminacji, który 12 lub 14 maja zawalczy o awans do finału Eurowizji 2020, która odbędzie się w Holandii, w Rotterdamie.

Eurowizja 2020. Szansa na sukces: Kto w jury?

Zgodnie z przewidywaniami internautów, poczynania kandydatów oceniać będą byli reprezentanci Polski. W każdym półfinale inny. Będą to Michał Szpak, Cleo i Gromee.

A kto zawalczy o bilet do Rotterdamu? Na razie jedynym ujawnionym kandydatem, który potwierdził swój udział w konkursie, jest zespół disc-polo Daj to głośniej, autorzy hitu Mama ostrzegała – przeboju, który na YouTube odnotował prawie 100 milionów odsłon.


Michał Szpak na Eurowizji 2016 - przedostatni u jurorów

Michał Szpak na Eurowizji 2016 - przedostatni u jurorów

Cleo na Eurowizji 2014

Cleo na Eurowizji 2014

Polska poza finałem Eurowizji 2018. Gromee i Lukas Meijer

Polska poza finałem Eurowizji 2018. Gromee i Lukas Meijer

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×