Szukaj

Eurowizja 2020: Pierwszy uczestnik preselekcji ujawniony! To gwiazda mega hitu 2019 roku

Eurowizja 2020: Kto z Polski?

Eurowizja 2020: Kto z Polski?

Eurowizja 2020 Holandia: Jeangu MacrooyEurowizja 2020. Szansa na sukces: Lista uczestników zamknięta. Znamy nazwisko pierwszego kandydata do reprezentowania Polski. Kto zakwalifikował się do eliminacji?

Proces przyjmowania zgłoszeń do preselekcyjnej Szansy na sukces już się zakończył. W przyszłym tygodniu zostaną nagrane odcinki kwalifikacyjne do eurowizyjnego konkursu. Znamy już pierwszy zespół, który zakwalifikował się do programu dającego możliwość reprezentowania Polski podczas Eurowizji w Rotterdamie.

Eurowizyjny program Szansa na Sukces. Eurowizja 2020 będzie emitowany w każdą niedzielę, od 2 lutego na antenie TVP 2. Finał polskich preselekcji odbędzie się 23 lutego. I wówczas zostanie wyłoniony następca zespołu Tulia. W odcinkach eliminacyjnych uczestnicy będą śpiewać covery przebojów polskich gwiazd, które były na Eurowizji, zaś w finale wykonają swoje autorskie propozycje. Decyzję o wyborze piosenki na konkurs podejmą telewidzowie i jurorzy.

Eurowizja 2020: Daj to głośniej w preselekcjach

Pierwszy uczestnik eurowizyjnej Szansy sukces, który ujawnił swój udział, to zespół Daj To Głośniej. Grupa tworzy muzykę folk polo, choć oficjalnie są uważani za reprezentantów nurtu disco-polo. Ich największy przebój to Mama ostrzegała. Na YouTubie utwór został odtworzony prawie 100 milionów razy i osiągnął tytuł hitu 2019 roku.

Możemy też już w tej chwili oficjalnie potwierdzić, że bierzemy udział w eliminacjach do EUROWIZJA 2020, to już 19-20.01.2020 nagrania do programu „Szansa na sukces”. Trzymajcie kciuki! – napisali na Facebooku.

View this post on Instagram

NUMER #9 NA KARCIE NA CZASIE na YouTube z piosenką LETNI x Daj To Głośniej- "KURY", widzimy że piosenka się podoba mimo, że to "tylko" lyrics wideo. Dziękujemy ❤️ U nas baaaaardzo intensywnie, plany na najbliższe dni: 17.01.2020 Klub Devil Tokary 18.01.2020 Klub Fantazja Jaświły 18.01.2020 Klub Rokoko Białystok Możemy też już w tech chwili oficjalnie potwierdzić, że bierzemy udział w eliminacjach do EUROWIZJA 2020????, to już 19-20.01.2020 nagrania do programu "Szansa na sukces". Trzymajcie kciuki! 21.01.2020 Kręcimy teledysk do piosenki "Dobrze" – myślimy, że będzie dobrze ???? W wydarzeniach znajdziecie informację nt. castingu do teledysku, który już w ten piątek. 25.01.2020 Gala Disco Lubin 25.01.2020 Klub Avocado Choszczno W lutym kręcimy następne 2 klipy. Będzie się działo. Pamiętajcie, żeby obserwować także nową stronę @emiladtg

A post shared by Daj To Głośniej!???????????????????????? (@dajtoglosniej) on

Zobacz także: Kim jest Emilia Sanecka z Daj to głośniej?

Eurowizja 2020: Uczestnicy konkursu. Które kraje już wybrały?

Znamy już kilku uczestników finału tegorocznej Eurowizji. Do tej pory poznaliśmy nazwiska eurowizyjnych reprezentantów: Francji (Tom Leeb), Hiszpanii (Blas Canto), Austrii (Vincent Bueno) Belgii (Hooverphonic), Bułgarii (Victoria), Cypru (Sandro), Gruzji (Tornike Kipiani), Macedonii Północnej (Vasil Garvanliev) i Albanii (Arilena Ara).

Eurowizja 2020 Francja: Tom Leeb na swoim koncie ma album Recollection, ale oprócz muzyki zajmuje się także aktorstwem – wystąpił m.in. w popularnym serialu Sous le soleil de Saint-Tropez.

Eurowizja 2020 Holandia: W brawach gospodarzy wystąpi Jeangu Macrooy. Urodzony w Surinamie wokalista ma na swoim koncie dwa albumy studyjne, rolę w musicalu Pasja, a także został uznany przez magazyn Esquire za najlepiej ubranego artystę.

65. Konkurs Eurowizji odbędzie się w dniach 12-16 maja.


Daj to głośniej

Daj to głośniej

Daj to głośniej

Daj to głośniej

Daj to głośniej

Daj to głośniej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×