Euro 2020: Polska – Szwecja. Gwiazdy wspierają piłkarzy: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Anna Lewandowska, Antek Królikowski

Gwiazdy kibicują Polsce

Gwiazdy kibicują Polsce

Euro 2020. Gwiazdy wspierają reprezentacje Polski przed meczem ze Szwedami. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Anna Lewandowska, Antek Królikowski... Zdjęcia.

Już o godzinie 18:00 reprezentacja Polski zagra ze Szwecją w ostatnim meczu fazy grupowej Euro 2020. Po porażce ze Słowacją (1:2) i remisie z Hiszpanią (1:1) zespół Paulo Sousy zajmuje ostatnie miejsce w grupie, jednak wciąż ma szanse na awans do fazy pucharowej, za co kciuki będą trzymać kibice przed telewizorami, a także ci, którzy wybrali się do Sankt Petersburga.

Zobacz także: Mata i Quebo pojechali kibicować naszym do Petersburga. Mila zrobił im zdjęcie. Internauci umierają ze śmiechu. Tylko zobaczcie ich stylówki

Gwiazdy już gotowe, a tym, jak będą kibicować, dzielą się w sieci.

Euro 2020: Gwiazdy kibicują Polsce

Mimo początku zawodów jak z najgorszego koszmaru, kiedy to przegraliśmy z teoretycznie słabszą Słowacją, straciliśmy Grzegorza Krychowiaka, który pauzuje za czerwoną kartkę i kontuzjowanego Łukasza Fabiańskiego, wielu fanów futbolu wierzyło, że uda się powalczyć z Hiszpanami. Tak tez się stało, a remis 1-1 w Sewilli dal nam szansę na awans.

Wiem, zwariowałem! Ale nie spuszczajmy głów, nie popadajmy w marazm!! Prawdziwi kibice wierzą do samego końca!! Przecież futbol zna takie przypadki, kiedy Dawid pokonał Goliata!!! Postawiłem na wygraną Polski z Hiszpanią – 1:0. Czy ktoś jeszcze ma nadzieję na sukces Biało-Czerwonych?! Jak obstawiacie dzisiejszy wynik?! Panowie – 38 milionów rodaków liczy na Was. Wyprujcie sobie żyły, gryźcie trawę, zostawcie zdrowie na boisku, ale udowodnijcie, że macie jaja i charakter – zagrzewał wówczas doboju Maciej Dowbor.

Dzisiaj o 18.oo nasz reprezentacja zmierzy się ze Szwedami i musi wygrać, żeby zostać w turnieju. Oczywiście mąż Joanny Koroniewskiej jest jednym z tych, którzy wspierają biało-czerwonych.

Paulo Sousa dokonał jednej zmiany w porównaniu do ostatniego meczu. W miejsce kontuzjowanego Jakuba Modera zagra Grzegorz Krychowiak. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa wraca do wyjściowej jedenastki po nieobecności w spotkaniu z Hiszpanią spowodowanej czerwoną kartką, jaką zobaczył w meczu ze Słowacją.

W bramce zagra Wojciech Szczęsny. Trójkę stoperów stworzą Jan Bednarek, Kamil Glik oraz Bartosz Bereszyński. Na skrzydłach zagrają Tymoteusz Puchacz oraz Kamil Jóźwiak, w środku pola Krychowiak oraz Mateusz Klich, a w ataku Roberta Lewandowskiego wspierać będzie Karol Świderski.

Gwiazdy wierzą w sukces naszej reprezentacji: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan, Anna Lewandowska, Antek Królikowski, Anna Wendzikowska, Jokob Kosel. Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Jarosław Bieniuk.

Zajrzyjcie do galerii, jak wspierają naszych.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Euro 2020, Polska - Szwecja

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Euro 2020, Polska - Szwecja

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Euro 2020, Polska - Szwecja

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Euro 2020, Polska - Szwecja

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Euro 2020, Polska - Szwecja

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Euro 2020, Polska - Szwecja

Komentarze

  • Gość pisze:

    No jak to jest Antek,Radzio buzie pozamykane a Koroniewska jak zwykle rozdziawioną na szeroko,no ni miło się na tę babę patrzy

  • Gość pisze:

    Taki lajf źeby tak trzymali kc4uki jak liczą na parę groszy i darmowe pampersy jak mawia klasyk najpierw trzeba posypać głowe popiołem powiedział darmozjad do podatnika trzeba sobie pomagać to pomagajmy powodzenia ku..wy i złodzieje nic się nie stało czas pokaźe i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×