NewsyEuro 2020: O nie! Polska reprezentacja traci zawodnika. Czerwona kartka dla kluczowego piłkarza osłabiła skład

Euro 2020: O nie! Polska reprezentacja traci zawodnika. Czerwona kartka dla kluczowego piłkarza osłabiła skład

Czerwona kartka na Euro 2020
Elwira Szczepańska
14.06.2021 20:00, aktualizacja: 15.06.2021 11:04

Euro 2020 nie zaczyna się dobrze dla naszej reprezentacji. Najpierw w meczu ze Słowacją w Sankt Petersburgu niefortunnego gola wpuszcza Wojciech Szczęsny, a potem z boiska z czerwoną kartką schodzi kluczowy gracz. Gorzej już chyba być nie może.

Euro 2020: Polska traci kluczowego gracza

Dziś niezwykle emocjonujący mecz na Euro 2020. Grali Polacy, którzy walczyli o zwycięstwo ze Słowacją. Najpierw Wojciech Szczęsny miał pecha i na jego konto zapisano gol dla Słowaków. Udało się wyrównać na początku drugiej połowy, kiedy to piłkę w bramce umieścił Karol Linetty. Potem padł drugi gol dla naszych przeciwników. W tym samym spotkaniu Grzegorz Krychowiak otrzymał... czerwoną kartkę.

Niestety, ale Grzegorz Krychowiak nie pokazał się z najlepszej strony. Nasz pomocnik w meczu zarobił dwie żółte kartki - najpierw w 22 minucie, a następnie w 68, w rezultacie zszedł z boiska z czerwoną. Przez około 28' minut biało-czerwoni grali w "dziesiątkę".

Mecz zakończył się przegraną biało-czerwonych 1:2. Otwierająca Euro 2020 rozgrywka, nie mogła być bardziej pechowa dla Polaków.

Kim jest Grzegorz Krychowiak?

To polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika w rosyjskim klubie Lokomotiw Moskwa i w reprezentacji Polski. Od 2008 gra w barwach naszego kraju. Uczestnik Mistrzostw Europy 2016 i Mistrzostw Świata 2018. Członek Klubu Wybitnego Reprezentanta. W dzisiejszym meczu Euro 2020 zagrał po raz 81. w polskiej drużynie.

Prywatnie znany jest z zamiłowania do mody. Z tej miłości jakiś czas temu otworzył swoją markę Balamonte. Piłkarz tworzy szyte na miarę garnitury, a jego firma prężnie się rozwija. Jego żona jest piękna francuska modelka Celia Krychowiak.