Euro 2020. Ania Lewandowska wspiera Roberta z trybun w Sewilli. Z takim dopingiem Lewy musiał strzelić! Spektakularna bramka

Ania Lewandowska w Sewilli

Ania Lewandowska w Sewilli

Euro 2020: Anna Lewandowska wspiera Polaków z trybun w Sewilli. Co opublikowała na Instagramie żona Roberta Lewandowskiego?

Euro 2020. Reprezentacja naszego kraju rozgrywa właśnie niezwykle ważne spotkanie z zawodnikami z Półwyspu Iberyjskiego. W piątek w Sankt Petersburgu Szwecja pokonała Słowację 1:0. To oznacza, że Polacy w razie porażki w Sewilli stracą szanse na awans do 1/8 finału. W przypadku remisu będą musieli na koniec pokonać Skandynawów i liczyć na korzystne wyniki. W takich okolicznościach mecz z Hiszpanami jest naprawdę meczem o wszystko, a i tak wyjście z grupy będzie zależało od wielu czynników.

Wsparcie jest więc tym bardziej bardzo ważne. Anna Lewandowska postanowiła z trybun w Sewilli dopingować Roberta Lewandowskiego i jego kolegów z drużyny.

Euro 2020: Anna Lewandowska wspiera Polaków z trybun w Sewilli

Anna Lewandowska wspiera męża w jego zawodowych zmaganiach. Nie zawsze może robić to na żywo, ale kiedy tylko może, zjawia się na trybunach. Podczas ważnego meczu Polaków na Euro 2020 z Hiszpanami nie mogło jej zabraknąć.

Już po południu podzieliła się zdjęciem z samolotu, którym zdradziła, że właśnie ląduje w Sewilli. Nieco później na jej profilu pojawiło się zdjęcie z trybun stadionu La Cartuja. Ania jest ubrana w koszulkę w reprezentacyjnych barwach, dżinsowe szorty i sportowe buty. Strój podkreśla jej bardzo szczupłą sylwetkę.

Polska – napisała krótko.

Ania już wcześniej pokazała także, jak Klara wspiera tatę. Nie ma chyba nikogo na świecie, kto by tak mocno wierzył w sukces naszej reprezentacji. Zobacz tutaj: Mecz Polska-Hiszpania zbliża się wielkimi krokami, a Klara Lewandowska już od kilku godzin gotowa. To najwierniejszy kibic naszych

Post Lewandowskiej poruszył kibiców, którzy wierzą w naszych reprezentantów.

  • Będą walczyć.
  • Wygramy.
  • Pięknie wygladasz, Robert doceni wsparcie.
  • Kibicujemy.

Jej doping z pewnością pomaga Robertowi. Udało mu się strzelić gola i już mamy remis z Hiszpanią 1-1. Także wspieracie polską reprezentację?


Anna Lewandowska - Euro 2020, mecz Polska-Hiszpania

Anna Lewandowska - Euro 2020, mecz Polska-Hiszpania

Anna Lewandowska - Euro 2020, mecz Polska-Hiszpania

Anna Lewandowska - Euro 2020, mecz Polska-Hiszpania

Anna Lewandowska - Euro 2020

Anna Lewandowska - Euro 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×