Euro 2020. Mecz Polska-Hiszpania zbliża się wielkimi krokami, a Klara Lewandowska już od kilku godzin gotowa. To najwierniejszy kibic naszych

Euro 2020: Klara wspiera Roberta Lewandowskiego

Euro 2020: Klara wspiera Roberta Lewandowskiego

Euro 2020: Robert Lewandowski i nasza drużyna nie popisali się w pierwszym meczu, ale dzisiaj wieczorem mają okazje się zrehabilitować w spotkaniu z Hiszpanią. Na pewno wierzy w to Klara Lewandowska, która jest głowa, żeby kibicować tacie już od kilku godzin.

Euro 2020. Żeby podtrzymać nadzieję na awans do fazy pucharowej, reprezentacja Polski musi zdobyć choćby punkt w starciu z Hiszpanami, które już dzisiaj o 21.00 w Sewilli. Będzie o to piekielnie trudno, bo co prawda la furia roja nie zdołała pokonać w pierwszej kolejce Szwedów, ale miała w tym spotkaniu gigantyczną przewagę i gdyby nie pech Alvaro Moraty, pewnie cieszyłaby się ze zwycięstwa. Jednak zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego już są pod ścianą i na kolejną pomyłkę pozwolić sobie nie mogą. Tym trudniej będzie naszym.

Niemniej jednak pozostaje nadzieja na sukces, bo Hiszpanie wcale tak dobrze, póki co na Euro 2020 nie wyglądają. Czy Robertowi Lewandowskiemu uda się poprowadzić naszych do zwycięstwa? W to z pewnością wierzy Klara Lewandowska.

Euro 2020: Klara Lewandowska wspiera Polskę

O Klarze Lewandowskiej było ostatnio głośno za sprawą jednego z ostatnich wywiadów, którego udzielił Robert Lewandowski. Podczas emitowanych na żywo w CBS Sports wywodów piłkarza na temat meczu Bayernu Monachium z Paris Saint-Germain, 4-latka niespodziewanie pojawiła się w kadrze, tym samym zaliczając debiut w telewizji.

Wiadomo także, że dziewczynka przejawia wiele talenów – jest bardzo wygimnastykowana, gra na pianinie, mówi po francusku, a także interesuje się chemią. Jednak najbardziej znana jest z tego, że jest najwierniejszą kibicką swojego taty. Klara nie ma wątpliwości, że Robert jest najlepszy i że nasi mogą wygrać z Hiszpanami. Już od kilku godzin paraduje w koszulce z numerem i nazwiskiem ojca, a także polską flagą. Pokazała to jej mama w relacji na Instagramie. Ania Lewandowska także wierzy, ze nasi mogą jeszcze się zrehabilitować.  Wygląda na to, że pojawi się na trybunach, żeby z bliska dopingować męża i reprezentację.

Będziecie kibicować?


Anna Lewandowska - Euro 2020 przed meczem Polska-Hiszpania

Anna Lewandowska - Euro 2020 przed meczem Polska-Hiszpania

Anna Lewandowska z córkami w basenie

Anna Lewandowska z córkami w basenie

Anna Lewandowska z córkami kibicuje Polsce - Euro 2020

Anna Lewandowska z córkami kibicuje Polsce - Euro 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×