Szukaj

Przez epidemię koronawirusa w Polsce gwiazdy odwołują koncerty. Tabloid szacuje, ile stracą

Gwiazdy tracą na epidemii koronawirusa

Gwiazdy tracą na epidemii koronawirusa

Kayah, Andrzej Piaseczny, Majka Jeżowska... Gwiazdy tracą na epidemii koronawirusa. Jakie straty notują? Kwoty są imponujące.

Epidemia koronawirusa dotarła do Polski. Kilka dni temu chorobę zdiagnozowano u Mieczysława Opałki, pacjenta zero, który niedawno odwiedził córki w Niemczech. Gdy wrócił do kraju, źle się poczuł:

Zmierzyłem temperaturę. Była bardzo wysoka. Przekraczała 39 st. W poniedziałek tak samo. Miałem 39,3. Powtórzyłem nawet pomiar innym termometrem. Wynik taki sam. Ponieważ wcześniej chorowałem na grypę, to pomyślałem, że zadzwonię do lekarza. Gdy już z nim rozmawiałem, to coś mnie tknęło i powiedziałem, że byłem w Niemczech, na obszarze, gdzie wykryto koronawirusa. On skierował mnie do sanepidu. Tak trafiłem do szpitala – opowiedział w Super Expressie.

Liczba potwierdzonych przypadków rośnie. Obecnie jest ich aż siedemnaście. By zmniejszyć ryzyko kolejnych zachorowań, odwoływane są imprezy masowe, a także koncerty.

Epidemia koronawirusa w Polsce. Gwiazdy odwołują koncerty. Ile straciły?

Chociaż w ten sposób zwiększane jest bezpieczeństwo, organizatorzy, a także występujący notują straty. Jak donosi Super Express, gwiazdy przez epidemię już straciły dziesiątki tysięcy złotych, a kwota może jeszcze wzrosnąć. Według informacji, do których dotarli dziennikarze, duże koncerty odwołali Andrzej Piaseczny i Kayah, przez co stracili min. 35 tys. zł.

Papa D. i Kayah

Papa D. i Kayah

Przez koronawirusa koncertu na Dolnym Śląsku nie zagra Ania Karwan, a Agnieszka Chylińska zmieniła plany co do początkowej daty koncertu w Zielonej Górze:

Ze względu na to, że jest to okolica, w której wykryto pierwsze w Polsce zakażenie, impreza została szybko przełożona – czytamy w talboidzie.

Spore straty zanotuje też Majka Jeżowska. Gwiazda odwołała całą trasę koncertową, która miała odbyć się w szkołach. Według tabloidu straci przez to nawet 50 tys. zł.

Zobacz także: Fryderyki 2020 nie odbędą się przez koronawirusa? Jest oświadczenie organizatorów


Anna Karwan - Koncert Świąteczne życzenia z Krakowa

Anna Karwan - Koncert Świąteczne życzenia z Krakowa

Andrzej Piaseczny z Zosią

Andrzej Piaseczny z Zosią

Majka Jeżowska – Studio Star Voice. Gwiazdy mają głos, odcinek 1

Majka Jeżowska – Studio Star Voice. Gwiazdy mają głos, odcinek 1

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×