Szukaj

Emma Stone jest w ciąży. Przez długi czas sprytnie maskowała krągłości

Emma Stone

Emma Stone

Emma Stone jest w ciąży. Aktorka ma spory brzuszek, który coraz trudniej jest jej ukryć. Nowe zdjęcia są tego najlepszym dowodem.

Emma Stone z pewnością jest jedną z piękniejszych aktorek w Hollywood, która perfekcyjnie wciela się w każdą postać, którą gra. Przyniosło jej to nie tylko sympatię fanów, ale także uznanie krytyków. Gwiazda ma na swoim koncie wiele nagród, w tym tę najważniejszą – Oscara, którego w 2017 roku dostała za główną kobiecą rolę w filmie LLa Land.

Chociaż Emma jest bardzo popularna na całym świecie, ostrożnie komentuje swoje życie prywatne. Na palcach jednej ręki można policzyć wywiady, w których otworzyła się na tematy osobiste.

Wiadomo, że Stone od trzech lat spotyka się z Dave’em McCarym. Para w 2019 roku ogłosiła zaręczyny. Aktorka pochwaliła się w mediach społecznościowych przepięknym pierścionkiem.

Emma Stone zaręczyła się. Pokazała pierścionek zaręczynowy

Emma Stone zaręczyła się. Pokazała pierścionek zaręczynowy

Od tego momentu kolorowa prasa zaczęła spekulować na temat ślubu pary. Podawano prawdopodobne miejsca, w których miałaby się odbyć uroczystość, a także listę zaproszonych gwiazd. Wygląda jednak na to, że zakochani zagrali tabloidom na nosie i zalegalizowali swój związek w czasie kwarantanny, nie informując o tym niemal nikogo oprócz swoich bliskich.

Dowodem może być obrączka, która pojawiła się na serdecznym palcu aktorki. Wielbiciele Emmy dostrzegli ją podczas wizyty gwiazdy w programie prowadzonym przez Reese Witherspoon na YouTubie – Hello Sunshine.

Emma Stone z obrączką

Emma Stone z obrączką

Zarówno Stone, jak i jej ukochany odmówili komentarza na temat tego, czy są małżeństwem.

Emma Stone jest w ciąży. Wyciekły zdjęcia aktorki z dużym brzuchem

Gwiazda prowadzi konto w mediach społecznościowych, gdzie co jakiś czas dodaje nowe fotografie. Kadruje je tak, by na pierwszym planie było widać przede wszystkim jej twarz. Gdy pokazuje całą sylwetkę, z reguły są to archiwalne ujęcia. Wygląda na to, że ma ważny powód.

Emma Stone jest w ciąży. Dowodem są zdjęcia, które właśnie obiegły media. Stone w towarzystwie przyjaciółki pod koniec grudnia wybrała się na spacer po Los Angeles. Panie postawiły na wygodne stylizacje. Twarze przysłoniły maseczkami ochronnymi.

Uwagę kradnie jednak brzuch Stone, który jest pięknie zaokrąglony. Sądząc po jego rozmiarach, przyszła mama bardzo długo go kamuflowała i ukrywała pod luźniejszymi ubraniami.

Na ten moment zarówno Emma, jak i jej mąż nie odnieśli się do rewelacji serwowanych przez zagraniczne media. Patrząc na powyższe zdjęcie, komentarz wydaje się jednak zbędny.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy.


Emma Stone zaręczyła się. Pokazała pierścionek zaręczynowy

Emma Stone zaręczyła się. Pokazała pierścionek zaręczynowy

Emma Stone i Nicolas Ghesquière – MET Gala 2019

Emma Stone i Nicolas Ghesquière – MET Gala 2019

Emma Stone – Oscary 2019, kreacja: Louis Vuitton

Emma Stone – Oscary 2019, kreacja: Louis Vuitton

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×