Emily Ratajkowski odtworzyła legendarną, ciążową sesję Demi Moore. W pierwszej chwili można je pomylić

Demi Moore, Emily Ratajkowski

Demi Moore, Emily Ratajkowski

Demi Moore znów jest w ciąży? W Halloween do sieci trafiły zdjęcia, które wywołały niemałe zamieszanie w Stanach Zjednoczonych.

Demi Moore po raz pierwszy wyszła za mąż, gdy miała 18 lat. Jej wybrankiem był Freddy Moore. Krótko przed ślubem zmarł ojciec gwiazdy. Aktorka po latach w swojej biografii wyznała, że ostatniej nocy przed uroczystym dniem zdradziła swojego przyszłego męża:

 Dlaczego to zrobiłam? Dlaczego nie spotkałam się z mężczyzną, któremu miałam przysiąc wierność do końca życia i nie powiedziałam mu o swoich wątpliwościach? Nie mogłam stawić czoła temu, że wychodzę za mąż tylko po to, żeby oderwać się od żałoby po ojcu. Nie mogłam wykręcić się ze ślubu, ale mogłam go sabotować – wspomina.

Demi i Freddy rozstali się pięć lat później. Aktorka związała się z Bruce’em Willisem. Para doczekała się trzech córek. Będąc w drugiej ciąży ze Scout, Moore zgodziła się na odważną sesję zdjęciową dla magazynu Vanity Fair. Pozowała bez ubrań, uwagę przyciągał jej sporych rozmiarów brzuch. Numer trafił na rynek w sierpniu 1991 roku.

Emily Ratajkowski odtwarza kultową okładkę Demi Moore

Chociaż Moore i Willis się rozstali, to sesja, w której gwiazda eksponuje swój ciążowy brzuch, stała się kultowa. Po latach doczekała się mnóstwa naśladowczyń, które próbują odtworzyć słynny kadr. Do tego grona dołączyła Emily Ratajkowski, która spodziewa się pierwszego dziecka.

Przyszła mama na Instastory pochwaliła się swoim przebraniem na Halloween 2020 i zachwyciła wszystkich. Ratajkowski założyła czarną, krótką perukę. Ubrała się w czarną bieliznę, a także za dużą, białą koszulę. Podobieństwo do Demi Moore widać gołym okiem. W pierwszej chwili można pomyśleć, że to sama aktorka pokazuje swoje krągłości.

Warto wspomnieć, że Ratajkowski o tym, że zostanie mamą, poinformowała fanów kilka dni temu. Pojawiła się na okładce amerykańskiej edycji magazynu Vogue, na której eksponuje ciążowe krągłości. Sesji zdjęciowej towarzyszyła rozmowa, w której modelka sprytnie uniknęła pytania o płeć dziecka:

Kiedy mój mąż i ja mówimy znajomym, że jestem w ciąży, ich pierwsze pytanie po złożonych gratulacjach prawie zawsze brzmi: „Czy wiecie, co będziecie mieli?”. Lubimy odpowiadać, że nie będziemy znać odpowiedzi na to pytanie, dopóki nasze dziecko nie skończy 18 lat i wtedy nas o tym poinformuje — dodała modelka w wywiadzie.

Ojcem dziecka Emily jest jej mąż – Sebastian Bear-McClard.


Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski

Demi Moore

Demi Moore

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×