Emily Ratajkowski w ciąży! Pokazała brzuszek na okładce „Vogue’a”. Długo ukrywała swoje krągłości

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski jest w ciąży. Gwiazda pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na okładce magazynu Vogue. Spore krągłości zwiastują rychłe rozwiązanie.

Emily Ratajkowski to amerykańska aktorka i modelka o polskich korzeniach. Gwiazda przyszła na świat w Londynie, a wychowywała się w słonecznej Kalifornii. Jej matka jest brytyjską pisarką, a ojciec malarzem polskiego pochodzenia. Karierę w świecie mody rozpoczęła już jako nastolatka. Wystąpiła także w kilku teledyskach. Fani doskonale pamiętają ją z klipu do utworu Blured Lines Robina Thicke.

29-latka nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Regularnie pojawia się na okładkach magazynów, czy jest zapraszana do innych projektów. Jej znakiem rozpoznawczym jest idealne ciało, pełne usta i niebanalna uroda. To wszystko sprawiło, że świat modellingu stoi dla niej otworem. Ostatnie kilka miesięcy gwiazda spędziła w swoim domu. Pandemię potraktowała bardzo poważnie i razem z mężem Sebastianem Bearem-McLardem zaszyła się w posiadłości w Los Angeles. Okazuje się, że modelkę czeka kilka miesięcy dłuższego urlopu. Gwiazda właśnie poinformowała, że jej rodzina się powiększy

Emily Ratajkowski jest w ciąży

Emily Ratajkowski jest w ciąży. Modelka pochwaliła się, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Gwiazda informację o ciąży przekazała w bardzo oryginalny sposób. Nie wzięła przykładu z innych koleżanek po fachu, które szczęśliwą nowinę zwykły ogłaszać w social mediach. Modelka pojawiła się z ciążowym brzuszkiem na okładce amerykańskiego wydanie magazynu Vogue. Dopiero później zdecydowała się wrzucić post do sieci.

Jestem wdzięczna i cały czas rosnę. Dziękuję „Vogue” za tę wyjątkową okładkę – czytamy pod zdjęciem.

Pod zdjęciem spłynęła na nią dosłownie lawina gratulacji z całego świata.

  • To cudownie. Gratuluję.
  • Co za nowina. Cieszę się razem z Tobą.
  • Emily jaka wspaniałą wiadomość. Życzę zdrowia.
  • Wyglądasz cudnie. Gratulacje.

My również dołączamy do tych ciepłych słów i gratulujemy modelce.


Emily Ratajkowski w ciąży

Emily Ratajkowski w ciąży

Emily Ratajkowski w ciąży

Emily Ratajkowski w ciąży

Emily Ratajkowski w ciąży

Emily Ratajkowski w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×