Emilia Komarnicka świętuje 10 miesięcy synka piękną sesją zdjęciową. W końcu pokazała jego twarz! Jaki to uroczy bobas

Emilia Komarnicka-Klynstra

Emilia Komarnicka-Klynstra

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała twarz młodszego synka. Pierwszy raz udostępniła takie zdjęcie w sieci, czym zrobiła fanom ogromną niespodziankę. Zobaczcie, jaki uroczy jest Tymoteusz. 

Emilia Komarnicka-Klynstra od wielu lat cieszy się sporą popularnością wśród fanów. Aktorka zaskarbiła sobie sympatię widzów serialowymi rolami. Pojawiła się między innymi w kultowym Ranczu. Gra też w lubianej telenoweli Na dobre i na złe gdzie wciela się w doktor Agatę Woźnicką. Udział w serialu zapewnił jej nie tylko sławę, ale też wielką miłość. To właśnie na planie poznała przyszłego męża Redbada Klynstre. On na planie wciela się w anestezjologa. Aktorska para w 2018 roku powiedziała sakramentalne tak w kościele w Brodach pod Poznaniem.

Od tamtej pory w ich życiu sporo się zmieniło. Małżonkowie doczekali się już dwójki dzieci. Najpierw na świecie pojawił się ich starszy synek – Kosma. Pod koniec zeszłego roku doczekał się on młodszego brata – Tymoteusza. Kilka dni po narodzinach drugiego syna pokazała, jego pierwsze zdjęcia w sieci, jednak nie ujawniła jego twarzy.

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała twarz młodszego syna

Emilia rzadko bywa na salonach, a wolny czas spędza w domu w towarzystwie męża i synów. Ku uciesze fanów jest jednak aktywna na Instagramie. Dzieli się tam kulisami nowych zawodowych projektów, ale też kadrami z życia codziennego. Na profilu, który prowadzi, od czasu do czasu pojawiają się fotografie jej synów, jednak zawsze kadruje je w taki sposób, by nie pokazywać ich twarzy. Dzisiaj postanowiła zrobić wyjątek.

Aktorka świętuje 10 miesięcy z młodszym synkiem Tymoteuszem, co postanowiła uwiecznić na zdjęciach. Pięknie wystylizowany maluszek dumnie zasiadł na kolanach swojej mamy, a ona po raz pierwszy pokazała twarz chłopca. Trzeba przyznać, że jest on lustrzanym odbiciem swojego taty.

Kiedy stałam się Mamą, w moim życiu nastąpiło absolutne przewartościowanie, zacząłem sięgać do ukrytych wcześniej pokładów czułości, opiekuńczości, miłości, ale przede wszystkim przestawiłam sie na dawanie.

Macierzyństwo to największe wyzwanie z jakim przyszło mi się zmierzyć w życiu, największe, ale też dające największe spełnienie. (…) Dziś mija 10 miesięcy, od kiedy po raz drugi zostałam mamą. Jestem ogromnie wdzięczna za ten dar. Za tą codzienną możliwość rozwoju  – napisała pod zdjęciem.

Fani nie przeszli obojętnie obok tego kadru i natychmiast ruszyli z komentarzami. Widać, że są zachwyceni tym kadrem.

  • Najlepszego dla pani rodziny. Dużo dużo szczęścia. Tworzycie świetny tercet.
  • Słodko.
  • Śliczny chłopczyk. Ale te stópki.

Trzeba przyznać, że Tymoteusz to naprawdę uroczy malec.


Emilia Komarnicka-Klynstra z synem Tymoteuszem

Emilia Komarnicka-Klynstra z synem Tymoteuszem

Emilia Komarnicka z dziećmi

Emilia Komarnicka z dziećmi

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała synów

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała synów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×