Elon Musk został ojcem bliźniąt! Matką dzieci nie jest Grimes. Miliarder wdał się w gorący romans

Elon Musk

Elon Musk

Elon Musk po raz kolejny został ojcem. Miliarder tym razem doczekał się bliźniąt. Matką jego pociech nie jest jednak Grimes, z którą kilka tygodni temu doczekał się córki. 

Elon Musk to przedsiębiorca i miliarder znany we wszystkich zakątkach świata. Jest współzałożycielem i właścicielem takich marek jak: Paypal, SpaceX, Tesla, Neuralink i Boring Company. Obecnie zajmuje stanowisko dyrektora generalnego i technicznego w SpaceX oraz głównego architekta w Tesla Motors. Od kilku lat wraz z Jeffem Bezosem rywalizują o miano najbogatszego człowieka na świecie. Co roku zmienia się nazwisko lidera z największym zgromadzonym majątkiem, a panowie nie ustają w kolejnych pomysłach na zarobienie jeszcze większych pieniędzy. Elon nie raz już udowodnił, że ma głowę do interesów.

Miliarder obraca się też w świecie show-biznesu i zdobył grono fanów. Sporą ciekawość wzbudzają nie tylko jego interesy, ale też miłosne perypetie. Ma za sobą aż trzy rozwody w tym, dwa z tą samą kobietą, a także kilka głośnych związków. Dorobił się też niezłej gromadki dzieci. Teraz zagraniczna prasa donosi, że został ojcem po raz kolejny.

Elon Musk został ojcem bliźniąt. Kim jest matka jego dzieci?

Z Justine Wilson doczekał się sześciu synów. Jeden z chłopców zmarł jednak zaledwie 10 tygodni po porodzie. Ze związku z australijską wokalistką Grimes w 2020 roku doczekał się dziecka, któremu nadali oni bardzo osobliwe imię X Æ A-12. Rodzice nie ujawnili płci dziecka i oznajmili, że tę kwestię pozostawią do wyboru swojej pociechy. Kilka miesięcy temu na świecie pojawiło się ich kolejne dziecko. Wiadomo, że urodziła się dziewczynka, którą na świat wydała wynajęta surogatka. Od miesięcy jednak rodzice Exa Dark Sideræl, mają żyć oddzielnie.

Teraz w zagranicznej prasie pojawiła się kolejna sensacyjna informacja. Jeszcze przed narodzinami dziewczynki Elon miał zostać ojcem bliźniąt. Ich matką nie jest jednak Grimes, a jego wieloletnia współpracownica. Bussines Insider poinformował, że urodziła je 36-letnia Shivon Zilis. Kobieta jest jednym z najważniejszych menadżerów w Neuralink, a wcześniej pracowała w Tesli. To, że zostali rodzicami wyszło na jaw w momencie, gdy postanowili rozwiązać kwestie nazwiska, jakie będą nosiły ich pociechy. Do urzędu wpłynęło podanie, aby dzieci nazywały się Musk-Zilis.

Do tej pory sam Elon nie pochwalił się, że został ojcem po raz kolejny. Jak na razie zamyka swój bilans, mając dziewięcioro dzieci z trzema różnymi kobietami. Pozostaje tylko pogratulować. Zdjęcia matki bliźniąt zobaczycie w naszej galerii.


Shivon Zilis

Shivon Zilis

Shivon Zilis

Shivon Zilis

Elon Musk został ojcem

Elon Musk został ojcem

Komentarze

 • Byrds pisze:

  Fajnie będą walczyć o majątek (spadek) jak Stary zemrze 🙂

 • Gosciowa pisze:

  Niby kumaty facet ale za to imię nie byłabym mu wdzięczna jako dziecko. Za bałagan w głowie od dziecka też bo przypadków kiedy człowiek nie wie kim chce być jest mało tylko gdy od Początku dziecku robi się wodę z mózgu to na bank ono będzie mieć niepotrzebny mętlik w głowie. Sorry ale są takie czasy że kiedy by naprawdę chciało zmienić płeć to jest na to szansa ale od początku taka ingerencja jest niepotrzebna. Gdyby sie mama Elonka zastanawiala to został by transwestyta w tamtych czasach a nie naukowcem miliarderem.

 • Gość ann pisze:

  Niech się dzieciaczki zdrowo chowają .

 • Gość Kornelia pisze:

  Co bierzesz ?

 • Gość pisze:

  Taki live jak inni gorzej niź króliki ha ha szarpiemy lewą szarpiemy prawą jezyk przód tyl i vlala nieznani a znani shrek f4ona osioł kapturek cały czas ci sami pora na kawe i mozna jeb..c przy tej betoniarce i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×