Szukaj

Ellie Goulding ogłosiła ciążę na łamach „Vogue’a”. W sesji do pisma pokazała sporych rozmiarów brzuszek

Ellie Goulding w ciąży

Ellie Goulding w ciąży

Ellie Goulidng jest w ciąży. Wokalistka opowiedziała o wszystkim, udzielając wywiadu magazynowi Vogue. Artystka spodziewa się pierwszego dziecka. 

Ellie Goulding to brytyjska wokalistka i autorka tekstów. Już od najmłodszych lat wiedziała, że swoją przyszłość zwiąże z muzyką. Gdy miała 9 lat, uczyła się gry na klarnecie, a jako nastolatka sama nauczyła się grać na gitarze. Swój pierwszy kontrakt z wytwórnią podpisała w 2009 roku. Wcześniej koncertowała, występując jako support przed bardziej znanymi muzykami. Kilka miesięcy po podpisaniu umowy wydała swój debiutancki krążek, który został zauważony tylko w Wielkiej Brytanii.

Dopiero utwór Burn, który promował serial Pamiętniki wampirów, pozwolił wokalistce wspiąć się na szczyty list przebojów poza granicami jej ojczyzny. Największą popularność przyniósł jej jednak singiel Love Me Like You Do, który wydała w 2015 roku – był piosenką promującą film Pięćdziesiąt twarzy Greya. Do dziś piosenkę odtworzono prawie 2,5 miliarda razy na YouTubie. Od tamtej pory utwory wykonywane przez wokalistkę zna cały świat.

Ellie cały czas koncertuje, a podczas jednej z tras odwiedziła Polskę. 18 sierpnia 2017 roku zaśpiewała podczas imprezy Live Festival w Krakowie.

Ellie Goulding jest w ciąży. Sesja w magazynie Vogue

Ellie Goulding oprócz zawrotnej kariery ma także udane życie osobiste. W 2019 roku artystka poślubiła młodszego o sześć lat Caspara Joplinga.

Małżonkowie powiedzieli sobie sakramentalne tak w gotyckiej katedrze York Minster na północy Anglii (zobacz zdjęcia). Na uroczystości nie brakowało gości z pierwszych stron gazet. W tym ważnym dniu świętowali razem z nimi: Katy Perry i Orlando Bloom, James Blunt, Sienna Miller. W katedrze pojawili się także przedstawiciele rodziny królewskiej: księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank, księżna Yorku Sarah Ferguson oraz księżniczka Beatrycze.

Teraz szczęśliwi małżonkowie ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Gwiazda w wywiadzie dla Vogue’a zdradziła, że gdy świętowała pierwszą rocznicę ślubu, dowiedziała się o ciąży:

Zrobiliśmy The One Show. Byłam w ciąży i nie miałam pojęcia.

Całą rozmowę zilustrowano sesję zdjęciową, w której Ellie dumnie eksponuje swój spory brzuszek.

34-latka nie pokazywała się publicznie w pierwszych etapach ciąży. Jej poród zbliża się już wielkimi krokami i z tego co mówi, można wywnioskować, że właśnie wchodzi w siódmy miesiąc ciąży. Za wszystkie przejawy serdeczności artystka podziękowała na swoim profilu:

Odebrałam mnóstwo miłych wiadomości z życzeniami. Dziękuję bardzo i dziękuję Vogue za sesję.

Gratulujemy przyszłym rodzicom.


Ellie Goulding w ciąży

Ellie Goulding w ciąży

Ellie Goulding w ciąży

Ellie Goulding w ciąży

Ślub Ellie Goulding

Ślub Ellie Goulding

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×