Szukaj

Edyta Pazura nawet w wannie ma dzieci na głowie. Tak nie wygląda kąpiel marzeń. Monika Mrozowska podsunęła jej swój sposób

Edyta Zając, Monika Mrozowska

Edyta Zając, Monika Mrozowska

Edyta Pazura jest mamą trojga dzieci. Gwiazda właśnie pokazała, jak wygląda jej zasłużony wieczorny relaks. Niestety nie może liczyć na chwilę spokoju. Monika Mrozowska przyszła jej z pomocą. Co się u niej sprawdza w podobnej sytuacji?

Edyta Pazura od wielu lat tworzy bardzo szczęśliwe małżeństwo ze swoim mężem Cezarym. Zakochani pobrali się 11 lat temu, a  ich związek na samym początku wzbudzał sporo kontrowersji. Wszystko przez różnicę wieku, jaka ich dzieli – 26 lat.

Ślub aktora z młodszą o prawie trzy dekady dziewczyną był szeroko komentowany w kolorowej prasie. Niewielu wróżyło im długi i szczęśliwy staż, zwłaszcza że dla Cezarego było to już trzecie małżeństwo. Okazuje się, że sceptycy bardzo się pomylili, a uczucie tych dwojga ciągle przybiera na sile. Pazurowie na każdym kroku udowadniają, że są dla siebie stworzeni.

Ich związek jest trwały, a zakochani doczekali się trojga dzieci, które są zwieńczeniem ich miłości. Najstarsza z nich to 11-letnia Amelia, młodszy o 3 lata Antoni i urocza dwulatka o pięknym imieniu Rita. Twarze maluchów są doskonale znane w social mediach. Są częstymi gośćmi na profilach swoich rodziców.

Edyta Pazura pokazała, jak wygląda jej kąpiel z dziećmi

Edyta Pazura przy trojgu dzieci ma ręce pełne roboty. Żona Cezarego Pazury jest bardzo zaangażowaną mamą, co możemy zobaczyć na jej profilu. Gwiazda regularnie publikuje kolejne kadry, na których możemy podglądać, jak spędza czas ze swoimi pociechami.

Okazuje się, że dzieci towarzyszą jej dosłownie wszędzie. Właśnie pochwaliła się zdjęciem z kąpieli, na którym widzimy, że nawet w łazience nie ma za wiele czasu dla siebie. Mała Rita postanowiła wziąć kąpiel razem z mamą, Antoni w tym czasie bawił się figurką ulubionej postacią z kreskówki, a najstarsza córka Amelia przyszła potowarzyszyć reszcie rodziny, a przy okazji poczytać książkę.

Kąpiel relaksacyjna… Zasłużona #niebędęprzeklinać #bozrobietowpodcastach #popracy #wiecejwasmatkaniemiała – podpisała zdjęcie.

Zabawny kadr, który dokładnie pokazał, jak wygląda prawdziwe życie mamy trojga dzieci, spotkał się ze sporym odzewem ze strony internautek. Inne mamy wtórują Edycie i stwierdzają, że u nich w domu sytuacja wygląda podobnie:

  • Zapewne każdy ma ważną sprawę.
  • To tak jak u mnie.
  • Boże jakie to prawdziwe.
  • Haha jakby siebie widziała, brawo dla Ciebie.

Swój patent na spokojną kąpiel postanowiła zdradzić Monika Mrozowska, która kilka tygodni temu urodziła czwarte dziecko:

Ja chociaż pod prysznicem mogę być sama – skomentowała rozbawiona aktorka.

Trzeba przyznać, że prysznic w tej sytuacji mógłby okazać się dobrym rozwiązaniem.


Edyta Pazura z dziećmi

Edyta Pazura z dziećmi

Edyta Pazura pokazała kuchnię

Edyta Pazura pokazała kuchnię

Edyta Pazura i Cezary Pazura - Instagram

Edyta Pazura i Cezary Pazura - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×