Edyta Górniak żali się na Allana Krupę. Usłyszała nagranie, które bardzo ją zmartwiło. Nie brakuje wulgaryzmów

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak w nowym wywiadzie opowiedziała o Allanie Krupie. Zdradziła, że jej syn wciąż pali papierosy. Nie jest to jednak jedyna rzecz, która ją niepokoi. Usłyszała nagranie, które bardzo ją zmartwiło.

Edyta Górniak przez lata obecności w mediach zgromadziła sporo fanów, z którymi stara się być w stałym kontakcie. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie dzieli się opiniami na wybrane tematy. Niedawno dla swoich sympatyków przygotowała niespodziankę i nagrała nową wersję piosenki Będę śniła. Zaprezentowała ją w studiu Pytania na śniadanie i jak zapewniła, jest to jeden z pierwszych miłych gestów, jakie ma w planach:

To jest jedna z pierwszych niespodzianek, którą przygotowałam. Mam nadzieję, że uda mi się państwa miło zaskoczyć i przytulić na te wieczory jesienno-zimowe. […] Może jak będę odsłaniać kolejne niespodzianki na przestrzeni najbliższych miesięcy to wybaczą mi państwo, dlaczego musiałam zrezygnować z The Voice of Poland w tym sezonie, to była bardzo trudna decyzja.

Edyta Górniak żali się na Allana Krupę. Co robi?

Edyta Górniak nie tylko spełnia się na scenie, ale także realizuje się w roli mamy. Wychowuje 17-letniego Allana Krupę, na którego temat co jakiś czas publicznie się wypowiada. Niedawno udzieliła wywiadu Faktowi, w którym nawiązała do nastolatka. Powiedziała, że niestety jej syn nadal zmaga się z nałogiem i pali papierosy:

Allan niestety nadal pali papierosy. Jest teraz 17-latkiem, a do tego siedzi w hip-hopie.

Piosenkarka dodała, że jeśli Allan zdecyduje się w przyszłości podzielić swoją twórczością, może się spotkać z różnymi reakcjami:

Jeśli kiedyś będzie chciał wypuścić swoją muzykę, to trzeba się spodziewać, że będą różne reakcje. Z drugiej strony on, obserwując moje życie publiczne, wie, że to się je różnymi łyżkami i są różne przyprawy. Czasem jest łagodnie, czasem z wiatrem, czasami pod wiatr.

Edyta Górniak ujawniła, że nie tylko fakt, że jej syn pali papierosy ją niepokoi. Nie wszystkie teksty piosenek, które tworzy, przypadły jej do gustu:

To, co on robi, naprawdę zasługuje na uwagę i upublicznienie. Nie wszystkie teksty jednak mi się podobają, bo ten język jest taki dość hiphopowy…

Czekacie, aż Allan Krupa zdecyduje się podzielić swoją twórczością?


Allan Krupa ugotował obiad dla Edyty Górniak

Allan Krupa ugotował obiad dla Edyty Górniak

Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Allan Krupa - Instagram

Allan Krupa - Instagram

Komentarze

 • Gość 66 pisze:

  Całe szczęście ,że porzuciła tą szkołę,Bo ma ogromny talent i należało nad nim pracować.Uczyła się śpiewu u najlepszych to też nauka i jej się przydała.Wspaniała piosenkarka a ty co?rasistka?

 • Gość 66 pisze:

  Przypomnę że mamusia Allana nie porzuciła szkoły dla widzi mi się tylko dostała propozycję pracy w Metrze,wyjazd do N.Y,kolejne koncerty.Gdzie tu czas na naukę?.To była jej szansa na karierę,każdy by tak zrobił.Czep się Chylińskiej,Kwiatkowskiego,Kozidrak też bez matury a takiego talentu jak Edyta nigdy nie mieli.

 • Gość pisze:

  PowodzeniaEdytko

 • Gagunia pisze:

  Najlepiej się liczy cudze pieniądze i wychowuje cudze dzieci
  więc proponuję luzik.

 • czlowiek2 pisze:

  każdy ma swoją drogę
  lepiej wyszaleć się za młodu niż będąc ojcem
  będąc mężem

  • Gość pisze:

   Prawdziwy Polak,wredna do Ola

  • Maddie pisze:

   Ale z Ciebie piz…plująca jadem.Wstydź się

  • Obsever pisze:

   Ale co masz?Przecież chłopak uczy się w dobrej szkole,zaliczał rok po roku.Świetnie zna angielski bo mieszkał w USA,tam też skończył prestiżową szkołę.A do matury podejdzie w tym roku.Że podpala a bo on jeden.Ale czuje bluesa do muzyki,może eksperymentować.Inni piszą nie taki utwory z wulgaryzmami a jakie z nich wielkie gwiazdy.Poczekajmy,zobaczymy a ty nie rób zadymy na forum,kim jesteś dla Edyty.Nikim zapewne.

 • RÓZA pisze:

  Komentujesz innych zobacz jak w twoim gniazdku

 • Ela pisze:

  To już nie jest Alanek tylko Allan. Pamiętam byłam w ciąży z Aleksandrem a Pani zjadła kiełbaskę. Przykre to było dla mnie pierwiastki

 • Gośćtomii pisze:

  Lubię Edytę jest spoko i życzę jej najlepszego pozdro

 • Gość. pisze:

  Przede wszystkim matka powinna dążyć do tego, żeby hej dziecko miało solidne wykształcenie. To jest jego przyszłość… Niestety sama ma zawężone horyzonty umysłowe i nie do końca rozumie, że nie tędy droga… Allanek? No cóż… Jest jak jest.

  • Gość pisze:

   Chwileczkę wszyscy muszą mieć wyższe wykształcenie czy to regułą.Jest tyle potrzebnych zawodów i można o wiele wēcej zarobić niż po studiach.

  • Eve pisze:

   A co jest ? Jest dobrze,młody zbuntowany,trochę poklnie,popali.Przecież uczył się tylko do matury nie podszedł,ale to zrobi.Sam daleko od domu wiadomo kolesie,ich wpływ.Ale to dobry chłopak bo mamę ma troskliwą i dobrą.Po co takie analizy i wyciąganie pochopnych wniosków.

 • prawdziwa pisze:

  Przecież mamusia też porzuciła szkołę i została jej podstawówka.Taki ród.

 • Gość pisze:

  Ta populacja nie lubi nauki,szkoda na to czasu,jest tyle lepszych rzeczy do robienia.

  • Gość 1 pisze:

   Bo szkoda czasu na naukę jak się ma talent i propozycje.Dzięki temu została wielką piosenkarką.A ty ze szkołami kim,z czego słyniesz?

 • Gość ewa pisze:

  Mamuśka wychowywała dymisja bezstresowo,na wszystko pozwalała w tym na porzucenie szkoły to o co teraz ma pretensje wiadomo przecież,że cyganie wcześnie uciekają ze szkoły!.

  • Ina pisze:

   Ona jest z pochodzenia romskiego jak już.Nie wychowywała się w otoczeniu i zwyczajach romskich.Matka szybko wyszła drugi raz za mąż i wychowywała się w normalnej polskiej rodzinie.Ty dobrze o tym wiesz więc zaprzestań pisać głupstwa i szkalować artystkę.Popatrz na swoje pochodzenie bo możesz się zdziwić,słoma z butów to na 100% ci wygląda.

 • BABCIA Lucynka pisze:

  A kto mu kupuje fajki, kto sprzedaje? Przecież to małolat

 • Anna Kołodziej pisze:

  Alan jest dopiero młodzieńcem wszystko się jeszcze może zmienić, miejmy nadzieję że palenie papierosów jak i wulgaryzmy w tekstach przeminą jak wiatr i już więcej nie wrócą, z całego serca tego życzę.

  • Gość ewa pisze:

   Mamuśka wychowywała dymisja bezstresowo,na wszystko pozwalała w tym na porzucenie szkoły to o co teraz ma pretensje wiadomo przecież,że cyganie wcześnie uciekają ze szkoły!.

 • Gość pisze:

  Alanek czysty tatus

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×